Urząd Miasta Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 16 Stycznia 2021, Imieniny: Marcela, Włodzimierza, Waldemara

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Kultura » Dni Rawy Mazowieckiej 2015 » program » Gwiazdy wieczoru – Marika i Zakopower »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Ferie zimowe- baner

Treść strony

Gwiazdy wieczoru – Marika i Zakopower

  • Marika_fot.Kaska Sawicka
  • Zakopower_ fot. Zakopower
  • Zakopower_fot.AdamPanczuk

MARIKA

Marika to wokalistka, autorka tekstów, a w wolnych chwilach dziennikarka i prezenterka. Swoją karierę rozpoczęła 13 lat temu z zespołem „Bass Medium Trinity”, z którym w 2004 r. Wydała debiutancką płytę: „Mówisz i Masz”. Marika to doświadczona artystka. Zagrała ponad 300 koncertów i ma na swoim koncie 6 albumów.
Jest autorką wszystkich swoich tekstów. W jej muzyce są elementy elektroniki, funku, reggae i jazzu. Wystąpiła gościnnie na płytach uznanych artystów m.in.: Abradaba i DE MONO.
Reprezentowała Polskę na festiwalu „Nowa Polska” we Francji, Expo 2010 w Szanghaju oraz na zaproszenie Polskiego Instytutu w New Delhi koncertowała w Indiach. Grała również w Londynie, Nowym Jorku, Miami, Berlinie i Toronto.
Występowała na jednej scenie z artystami takimi jak Erykah Badu, Wyclel Jean, Missy Eliott, Sean Paul, Gentelman, Macy Gray, Manu Chao. Grywa na największych polskich festiwalach muzycznych tj. Przystanek Woodstock, Open’er Festiwal, Coke Live Music festiwal. Oprócz koncertów ma w swoim dorobku autorskie audycje w Polskim Radiu Euro (dziś Czwórka) i Roxy FM. Prowadziła programy rozrywkowe w Telewizji Polskiej m.in. trzy edycje The Voice of Poland.

GWIAZDA WIECZORU - ZAKOPOWER

ZAKOPOWER to ujmując skrótowo folkowa „dusza” obleczona rockowym „ciałem”. Z jednej strony wierny korzeniom, z drugiej chętnie absorbujący współczesne muzyczne nurty i tradycyjne folkowe instrumentarium pięknie równoważący groźnym pomrukiem gitary, mocnym uderzeniem rockowej sekcji rytmicznej czy jazzowymi dęciakami. Cichym bohaterem tego zespołu jest Mateusz Pospieszalski, kompozytor i producent nagrań Zakopower, a twarzą i niepodrabialnym głosem Sebastian Karpiel- Bułecka. Na ten duet nie ma mocnych.

 

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Program ograniczania niskiej emisji

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.