UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 31 Października 2020, Imieniny: Alfonsa, Urbana, Antoniego

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Kultura » Dni Rawy Mazowieckiej 2015 » program » Atrakcje dla dzieci i młodzieży »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Atrakcje dla dzieci i młodzieży

 

ATRAKCJE DLA NAJMŁODSZYCH

Kącik malucha - miejsce gdzie pod opieką doświadczonych animatorów najmłodsze dzieci będą mogły znaleźć coś dla siebie. Zajęcia ruchowe, kącik malowania twarzy, zabawy i gry edukacyjne, kącik plastyczny pozwolą najmłodszym na długi czas zapamiętać ten dzień.

Kącik malowania twarzy
Pracują w niej profesjonalne animatorki. Kraina jest pięknie urządzona przy pomocy poduszek i kolorowych świecidełek. Osoby malujące twarze to jedni z najlepszych specjalistów wśród animatorów czasu wolnego. W zestawie mamy przygotowanych ponad 40 wzorów dla chłopców i dziewczynek. Kącik malucha będzie znajdował się w wydzielonej części hali namiotowej.

Zabawy ruchowe
to modułowe bloki zabaw z tancerzami. Proponowane zabawy to m.in.: taneczne korowody gangman style, YMCA, makarena, robienie czekolady, konkurs tańca z dziadkami, zabawy z chustą animacyjną, nauka tańca latino, zumba, nauka samby, zabawy ze wstążką gimnastyczną, zabawy z hula-hop i inne.

  • fot. J. Koprowski
  • fot. J.Koprowski
  • fot. J.Koprowski

 

STREFA SYMULATORÓW

Strefa atrakcji elektronicznych – dla każdego kto chciałby spróbować swoich sił w prowadzeniu motocykla czy rajdówki.

Symulator samochodu ruchomy - posiada ruchomy fotel oraz trzy monitory 24”, które oddają wierne doznania z jazdy prawdziwym samochodem skali 1:1. Wszelkie detale symulatora nawiązują do sportowego auta. Aluminiowa konstrukcja oraz oświetlenie LED zapewniają doskonałą estetykę. Doświadczysz w nim niesamowitych wrażeń.

Symulator ruchomy + hełm 5D - najnowsze rozwiązania wizualne - HEŁM 5D Oculus Rift VR.  Tego nie można porównać z żadną dotychczasową technologią prezentowaną w kinach lub telewizorach 3D. Wrażenia wzrokowe, które towarzyszą przy korzystaniu z hełmów 5D Oculus Rift, są identyczne jak w świecie rzeczywistym. W połączeniu z ruchomymi symulatorami stanowią idealną wielowymiarową atrakcję.

Symulator ruchomy motocykla - wyjątkowy symulator, który powstał na bazie prawdziwego motocykla. Symulator wyposażono we wszystkie oryginalne podzespoły, między innymi sprzęgło, hamulec, gaz, skrzynię biegów, klakson. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą przechyłu ciała i skrętu kierownicą. Panoramiczny obraz na trzech ekranach oddaje w pełni wrażenie prawdziwej jazdy.

 

  • Symulator
  • Symulator
  • Symulator

 

VIPEOUTY DLA ODWAŻNYCH

Ścieżka wojownika - tor z latającymi zbijakami, wspinaczką, zjeżdżalnią i labiryntem. Na swojej drodze uczestnika czeka wiele niespodzianek. Pod ośmioma kolumnami jest labirynt z dmuchanymi zbijakami różnej wysokości oraz latającymi kulami chcącymi zepchnąć go z obranej drogi. Potem wspinaczka po pajęczej sieci i zjazd wprost na ścieżkę przeszkód.

Dmuchany Tor Spartan to coś dla naprawdę odważnych, 2 tory z drabinkami i zjeżdżalniami na pewno podniosą poziom adrenaliny każdemu, kto zechce skorzystać z tej zabawy.

 

  • Vipeout-
  • Vipeout
  • Vipeout

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Program ograniczania niskiej emisji

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.