Podstrony strony Dziennik elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Dziennik elektroniczny w rawskich szkołach

    W ramach projektu „Szybciej, lepiej, skuteczniej – rawska eOświata” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 we wszystkich spośród publicznych szkół podstawowych oraz gimnazjów w Rawie Mazowieckiej wdrożony został dziennik elektroniczny.
    Dostęp do e-dziennika UONET+ jest bezpłatny dla każdego rodzica i ucznia. W sposób znaczący ułatwia komunikację ze szkołą, pozwala szybko sprawdzić frekwencję, oceny, uwagi jak również zadania domowe. Nowo wdrożona aplikacja to miejsce kontaktu wszystkich uczestniczących w procesie nauczania: uczniów, rodziców i nauczycieli. Do przeglądania dziennika elektronicznego wystarczą Państwu jedynie dwie rzeczy: dostęp do internetu oraz zainstalowana aktualna wersja przeglądarki (Internet Explorer, Firefox, Opera, itp.).

  • dziennik elektroniczny

      Dotychczas na korzystanie z tej nowoczesnej formy komunikacji ze szkołą i natychmiastowego dostępu do informacji zdecydowało się 1563 rodziców. Jeśli nie mają jeszcze Państwo danych dostępowych do e-dziennika UONET+ prosimy o zgłoszenie się do wychowawcy klasy, który z całą pewnością udzieli wyczerpujących informacji.

Strona internetowa projektu: https://portalrawa.vulcan.net.pl

Banery

Kalendarium

Banery