Urząd Miasta Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 16 Stycznia 2021, Imieniny: Marcela, Włodzimierza, Waldemara

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Kultura » Dni Rawy Mazowieckiej 2016 » program » SPORTOWE DNI RAWY MAZOWIECKIEJ »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Ferie zimowe- baner

Treść strony

SPORTOWE DNI RAWY MAZOWIECKIEJ

Tradycyjnie jak co roku obchody Dni Rawy Mazowieckiej obfitują w wydarzenia sportowe.
W tym roku sportowe Dni Rawy rozpoczynamy zawodami pływackimi i turniejem piłki nożnej.  27 maja o godz. 10.00 nastąpi uroczyste otwarcie Międzynarodowych Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. W zawodach wystartują zawodniczki i zawodnicy z Boskovic, Nyirbator, rawskich klubów pływackich  WOPR i Triathlon Rawa oraz zaproszone kluby z terenu województwa łódzkiego. Uczestnicy będą rywalizować we wszystkich stylach pływackich na dystansach 50 i 100 metrów. Planowane jest również przeprowadzenie wyścigu sztafet i wyścigu australijskiego w kategorii open. Zakończenie zawodów nastąpi o godz. 15.00.
 

  • -
  • -
  • -

Również w piątek 27 maja rozegrana zostanie pierwsza część turnieju piłki nożnej chłopców urodzonych w latach 2004 – 2005. Turniej piłkarski będzie miał dwie odsłony. W piątkowej części zawodów wystąpi 6 zespołów: dwa z Boskovic, jedna drużyna z węgierskiego Nyirbator i trzy drużyny RKS Mazovia. Otwarcie turnieju nastąpi o godz. 10.30. Zespoły grać będą systemem każdy z każdym na płycie głównej, która zostanie podzielona na dwa mniejsze boiska. W piątkowym turnieju młodzi piłkarze będą walczyć o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej.
 

  • -
  • -
  • -

W sobotnim turnieju piłki nożnej weźmie udział 10 drużyn. Stawkę zespołów uzupełnią zaproszone drużyny z klubów piłkarskich województwa łódzkiego. Tym razem zawodnicy będą walczyć o puchary ufundowane przez Burmistrzów Rawy Mazowieckiej, Boskovic i Nyirbator. Planowane zakończenie turnieju o godz. 13.00.
Imprezy sportowe uzupełnią: turniej tenisa ziemnego, który odbędzie się  w dniach 28 i 29 maja na kortach przy ulicy Tatar  i zawody wędkarskie, które zostaną przeprowadzone w niedzielę 29 maja na wodach zalewu Tatar Dolny w godz. 6.00 – 13.00. Zbiórka wędkarzy i zapisy do zawodów w niedzielę o godz. 6.00 przy wjeździe nad zalew z ul. 1 Maja.
Zapisy do turnieju tenisa ziemnego u pana Włodzimierza Kruszony lub pod nr telefonu 606 889 312.

  • zawody wędkarskie
  • -

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Program ograniczania niskiej emisji

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.