POKAZ AUTO-RODEO

POKAZ AUTO-RODEO

  • -
  • -

W niedzielne popołudnie na stadionie OSiR przy ul. Zamkowej dla fanów motoryzacji proponujemy pokaz kaskaderski auto-rodeo.

W programie prezentacja jazdy samochodem na dwóch kołach, a w tym: jazdy zespołowe z udziałem kaskaderów pomocniczych, konkurencje sprawnościowe (slalom, najazd na żywy punkt) wykonywane podczas jazdy, „Taxi na dwóch kołach” – możliwość przejażdżki dla chętnych ze zgromadzonej publiczności.

Druga część pokazu to mrożące krew w żyłach konkurencje rozgrywane zespołowo oraz indywidualnie, z których większość stanowi cover największych hitów światowego kina  akcji oraz najbardziej popularnych reklam telewizyjnych. Slalom pomiędzy żywymi przeszkodami, „rzymskie wyścigi”, ekstremalne parkowanie pomiędzy kaskaderami, skoki przez płonące obręcze, przejazd przez płonącą ścianę to tylko niektóre z konkurencji, które trzeba zobaczyć.

  • -

Kolejna odsłona pokazu to konkurencje motocyklowe. Polecane przez nas to te najbardziej widowiskowe: skoki nad kaskaderami ułożonymi na torze, skok motocyklem przez jadące auto oraz Globe of Death  (Globus Śmierci) – dla widzów o bardzo silnych nerwach.

A na zakończenie pokazu niezapomniany Monster Truck, który miażdży dwa wraki samochodów.

Tego nie można przegapić - zapraszamy na ekstremalne wyczyny kaskaderskie.

Banery

Kalendarium

Banery