Aktualności 2021

Rubinowe gody – spektakl teatralny

19 września w sali widowiskowej MDK wyjątkowa gratka dla miłośników teatru – spektakl teatralny „Rubinowe gody”. Spektakl rozpocznie się o godz. 18:00. Czas trwania spektaklu: 140 min. (jedna przerwa).
Przedstawiamy krótki opis spektaklu:

„Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? "Rubinowe gody" to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.”

Uwaga! Bilety w cenie 85 zł można nabyć wyłącznie drogą on-line zamawiając na stronie kup bilecik.

 

  • Rubinowe gody - plakat

Tytuł: Rubinowe gody

Treść: Niewąska komedia teatralna. Dorota Nowakowska, Krzysztof Kiersznowski / Tadeusz Chudecki / Andrzej Beya-Zaborski, Paweł Ferens / Marcin Trzęsowski, Sławomir Doliniec / Maciej Zuchowicz. Obsada wymienna. Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Kędziora. Producent: Kamila Kędziora – Agencja Kreatywna. www.rubinowegody.pl

Grafika: ośmiu aktorów występujących w spektaklu

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery