Aktualności 2021

Pracowity weekend tenisistów stołowych i złoty Marcel

W niedzielę 26 września w Grodzisku Mazowieckim rozegrano turniej TOP 16 kadetek i kadetów w tenisie stołowym. W kategorii kadetów z nr 1 został rozstawiony zawodnik MLUKS Dwójka Marcel Błaszczyk i pewnie zwyciężył zajmując najwyższe miejsce na podium. Serdeczne gratulacje za kolejny cenny sukces w sportowej karierze Marcela.

Również 26 września rawskie dwa zespoły II Ligi Mężczyzn i II Ligi Kobiet rozegrały spotkania wyjazdowe. Panowie tego dnia zmierzyli się z zespołem ULKS Moszczenica. Po bardzo dobrym spotkaniu to rawski zespół pokonał swoich rywali w stosunku 6-4. Punkty dla rawian zdobyli: Kuba Polański - 2, Przemysław Zwierz - 2, Kuba Gierach - 1 oraz gra deblowa Polański/Gierach - 1.
Tego samego dnia swój mecz ligowy rozegrała II-ligowa drużyna Pań, która w meczu wyjazdowym zmierzyła się z zespołem UKS Agaris Maków. Rawianki odniosły  pewnie wysokie zwycięstwo w stosunku 9-1. Dla Rawy punktowały: Katarzyna Gierach - 2, Paulina Stachecka - 2, Wiktoria Wrzosek 2, Eliza Brzęczek - 1, oraz gra deblowa Brzęczek/Wrzosek - 1, Stachecka/Gierach - 1. Jedyny punkt dla drużyny gospodyń zdobyła Marta Stopińska, która 3-1 pokonała Elizę Brzęczek.

Kolejnym turniejem, w którym występowali rawianie były rozgrywane w Łobudzicach Indywidualne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w kategoriach młodzieżowych. W zawodach tych z rawskiego klubu udział wzięli: Laura Wille, Adam Kwapiś, Juliusz Wille, Igor Gierach oraz Szymon Puchalski. Podopieczni rawskiego klubu zdobyli 8 medali: 2 złote, 3 srebrne, 3 brązowe.