GWIAZDY WIECZORU

RAWSKI GWIAZDOZBIÓR

VIDEO

Jako pierwszy na rawskiej scenie w naszej konstelacji gwiazd najnowszej edycji Dni Rawy Mazowieckiej zaprezentuje się zespół VIDEO. To jeden z najpopularniejszych bandów współczesnej polskiej muzyki rozrywkowej. Istnieje od 2007 roku, ma na swoim koncie 3 albumy: "Video Gra", "Nie Obchodzi Nas Rock" oraz "Doskonale Wszystko Jedno". Wspomniane płyty przyniosły liczne przeboje, m.in: "Bella", "Idę na plażę", "Soft", "Papieros", "Środa czwartek", „Szminki róż", "Fantastyczny lot", "Wszystko Jedno" oraz "Ktoś Nowy". Muzycy z VIDEO są laureatami licznych nagród, wśród ostatnich wyróżnić można statuetki Eska Music Awards 2015, 2016 w kategorii "Najlepszy Zespół". Ich ostatnie przeboje "Wszystko Jedno" i "Ktoś Nowy" osiągnęły status Platynowych Płyt, a album „Doskonale Wszystko Jedno” pokrył się złotem.

  • Zespół Video
  • Zespół Video

VIDEO tworzą: Wojtek Łuszczykiewicz, Marek Yan Kisieliński, Bartek "Budyń" Szymański, Piotr Kowalewski, Paweł Stępień i Daniel Tyszkiewicz.

KOMBII

MegaGwiazdą rawskiego święta będzie w tym roku zespół KOMBII, który powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi: Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty. Dwa miesiące pracy zespołu zaowocowały nowym programem opartym na znanych przebojach, takich jak: "Linia życia", "Hotel twoich snów", "Nasze randez-vous", "Kochać cię za późno", "Nie ma zysku", "Black and white" w nowych aranżacjach. Zespół po raz pierwszy publicznie wystąpił w Wiśle, na specjalne zaproszenie Adama Małysza i jego Fundacji. Następne występy to udział KOMBII w "Szansie na sukces" oraz w Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Inauguracyjny koncert KOMBII miał miejsce 11 lipca 2003 roku w Operze Leśnej w Sopocie. Był transmitowany na żywo przez TVP2 i został ciepło przyjęty przez Publiczność. 

  • Kombii

Kariera nowej odsłony legendarnego zespołu nabrała niesamowitego tempa, kolejne płyty tylko potwierdziły supremację KOMBII na polskiej scenie. „Album „c.d.” otrzymał wiele nagród, m.in. Superjedynkę w kategorii <Album Roku>, pokrył się też platyną. Single z tego wydawnictwa- „Sen się spełni” i „Pokolenie” podbiły wówczas listy przebojów w Polsce.

Albumy „Ślad:, „D.A.N.C.E”, "O miłości”, "Electro acoustic live", "Wszystko jest jak pierwszy raz", czy podsumowująca dotychczasową działalność zespołu płyta „KOMBII Symfonicznie”, ugruntowały i tak niezachwianą pozycję artystów w polskim show biznesie. Dwa lata temu obchodzili 40-lecie swojej pracy artystycznej, teraz przybywają do Rawy Mazowieckiej! Obecnie zespół cały czas koncertuje, a w rozgłośniach radiowych królują ich „stare” jak i „nowe" przeboje.

Banery

Kalendarium

Banery