UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 29 Września 2020, Imieniny: Michała, Rafała, Michaliny

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Kultura » Dni Rawy Mazowieckiej 2018 » program » KONFERANSJER »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

KONFERANSJER - Irek Bieleninik
Dni Rawy Mazowieckiej to wielkie święto, które potrzebuje odpowiedniej oprawy, a ważnym jej elementem jest charyzmatyczny, dowcipny, potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji konferansjer. Tym razem do naszego miasta przyjedzie znany nie tylko z TVN-u IREK BIELENINIK.


Pracę w mediach rozpoczął na początku lat 90-tych, jako prezenter w częstochowskim Radiu Marconi, a następnie reporter i prowadzący telefoniczne konkursy w częstochowskim oddziale RMF FM. Przez wiele lat pracował w Radiu ZET, gdzie prowadził poranną audycję i zajmował się robieniem telefonicznych dowcipów. Niewiele osób pamięta, ale właśnie jako reporter Radia Zet zdobył w kwietniu 2001 roku biegun północny, by stamtąd nadać jedno z wydań audycji.

 

W trakcie swojej kariery pracował w TVP, a potem w TVN. Jego pierwszym programem prowadzonym na antenie tej stacji byli "Siłacze", czyli relacje z zawodów strongmanów. Show było emitowane w latach 1999-2009 oraz w 2011 roku. To w nim mogliśmy podziwiać zmagania m.in. Mariusza Pudzianowskiego. Popularność uzyskana dzięki prowadzeniu programu sprawiła, że Irek Bieleninik do dzisiaj jest konferansjerem różnych ogólnopolskich wydarzeń związanych z zawodami najsilniejszych mężczyzn.
W następnych latach otrzymywał kolejne propozycje prowadzenia programów, w tym np. teleturniejów interaktywnych z udziałem telewidzów. Do najpopularniejszych należała "Tele Gra", którego gospodarzem był na zmianę m.in. z Agnieszką Wróblewską. Oprócz popularnego teleturnieju, prowadził również m.in. programy "Graj o raj", "Salon gier", "No to gramy" i "Fabryka gry". Dzięki temu ponownie zyskał sobie sympatię telewidzów.


Nasz konferansjer ma za sobą również epizod aktorski. W 2002 roku zagrał gościnnie w jednym z odcinków popularnego serialu "Świat według Kiepskich" w telewizji Polsat.
Prowadził wiele imprez organizowanych przez stację TVN oraz ogólnopolskich festiwali i wydarzeń plenerowych. Od lat jest gospodarzem koncertów finałowych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Był też prowadzącym imprezy spod szyldu "Męska Rzecz".
W swojej karierze był konferasjerem podczas widowisk charytatywnych organizowanych w Strzelcach Wielkich. Od 2007 roku współpracuje ze stacją TVN Turbo, na której antenie prowadził programy związane z motoryzacją. W latach 2007-2008 był gospodarzem programu "Szkoła Auto".
W listopadzie 2007 roku Irek Bieleninik wziął udział w jednym z wydań programu "Studia Złote Tarasy". Prezenter wystąpił w odcinku, w którym Dorota "Doda" Rabczewska wybierała swojego sobowtóra. Gwiazdor zaskoczył telewidzów…przebierając się za Dodę!
Natomiast w 2008 roku został twarzą kampanii reklamowej jednej z marek produkujących środki do mycia naczyń. Czego Irek Bieleninik nigdy by nie zareklamował? W jednym z wywiadów prezenter wyznał: "Na pewno nie chciałbym wystąpić w reklamie podpasek, maści na pryszcze czy leku na hemoroidy. Najlepiej, by był to produkt, z którym się identyfikuję. Samochód, motor, a może dobre narty?" - powiedział w "Przeglądzie”.
W 2009 roku razem z Dorotą Gardias prowadził wakacyjne programy "Projekt plaża" i „Projekt plaża - nocą", w których pokazywał relacje z różnych imprez organizowanych w popularnych nadbałtyckich kurortach. Rok później otrzymał propozycję prowadzenia programu "Jak to ruszyć?" na kanale TVN Turbo. Prezentował w nim, jak działają potężne maszyny i konstrukcje, w tym np. czołg czy koparko-ładowarka w bełchatowskiej kopalni węgla.
Od marca 2017 roku jest ring-announcerem podczas gal Profesjonalnej Ligi MMA emitowanych w Telewizji Puls.
Teraz przybywa do Rawy Mazowieckiej, by zmierzyć się z rawską publicznością. Trzeba to koniecznie zobaczyć.

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.