UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 30 Września 2020, Imieniny: Hieronima, Wery, Soni

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Kultura » Dni Rawy Mazowieckiej 2018 » program » MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA SPORTOWE »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

12 lat współpracy polsko-czesko-węgierskiej

W bieżącym roku podczas Dni Rawy przygotowujemy Międzynarodowe spotkania sportowe, wieńczące 12 lat współpracy z naszymi miastami partnerskimi w Czechach (Boskovice) i na Węgrzech (Nyirbator). Uroczystości te będą wplecione w obchody Dni Rawy Mazowieckiej. Podsumowanie współpracy będzie miało formę wydarzeń sportowych.
Oprócz władz miast partnerskich przyjadą do Rawy Mazowieckiej zespoły sportowe, które uświetnią dni miasta. Grupy sportowe, w piątek i sobotę (25 i 26 maja), rozegrają turniej piłki nożnej chłopców, turniej piłki siatkowej i wezmą udział w zawodach pływackich.

Turniej Piłki Nożnej chłopców U13 i młodszych odbędzie się 25 maja w godz. 12-17 i 26 maja w godz. 9-11 na stadionie OSiR (ul. Zamkowa). W turnieju wystąpią reprezentacje miast partnerskich: Nyirbator i Boskovice oraz zespoły Mazovii Rawa Mazowiecka, Akademii Piłkarskiej Champions i zaproszone zespoły z terenu województwa łódzkiego.

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet w godz. 10-15 odbędzie się  26 maja na Hali Sportowej Tatar. W tym turnieju wystartują zespoły: reprezentacja Boskovic, Black Team Rawa Mazowiecka, Juvenia Rawa Mazowiecka.

Zawody pływackie z udziałem reprezentacji Boskovic rozegrane zostaną na Pływalni AQUARIUM Centrum Fit Rawa 26 maja w godz. 10-14. Udział w zawodach pływackich wezmą dwie reprezentacje rawskich klubów: WOPR i Triathlon Rawa oraz drużyna partnerskiego miasta Boskovice. Zawody te odbędą się w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania.

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.