MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA SPORTOWE

12 lat współpracy polsko-czesko-węgierskiej

W bieżącym roku podczas Dni Rawy przygotowujemy Międzynarodowe spotkania sportowe, wieńczące 12 lat współpracy z naszymi miastami partnerskimi w Czechach (Boskovice) i na Węgrzech (Nyirbator). Uroczystości te będą wplecione w obchody Dni Rawy Mazowieckiej. Podsumowanie współpracy będzie miało formę wydarzeń sportowych.
Oprócz władz miast partnerskich przyjadą do Rawy Mazowieckiej zespoły sportowe, które uświetnią dni miasta. Grupy sportowe, w piątek i sobotę (25 i 26 maja), rozegrają turniej piłki nożnej chłopców, turniej piłki siatkowej i wezmą udział w zawodach pływackich.

Turniej Piłki Nożnej chłopców U13 i młodszych odbędzie się 25 maja w godz. 12-17 i 26 maja w godz. 9-11 na stadionie OSiR (ul. Zamkowa). W turnieju wystąpią reprezentacje miast partnerskich: Nyirbator i Boskovice oraz zespoły Mazovii Rawa Mazowiecka, Akademii Piłkarskiej Champions i zaproszone zespoły z terenu województwa łódzkiego.

  • -
  • -

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet w godz. 10-15 odbędzie się  26 maja na Hali Sportowej Tatar. W tym turnieju wystartują zespoły: reprezentacja Boskovic, Black Team Rawa Mazowiecka, Juvenia Rawa Mazowiecka.

Zawody pływackie z udziałem reprezentacji Boskovic rozegrane zostaną na Pływalni AQUARIUM Centrum Fit Rawa 26 maja w godz. 10-14. Udział w zawodach pływackich wezmą dwie reprezentacje rawskich klubów: WOPR i Triathlon Rawa oraz drużyna partnerskiego miasta Boskovice. Zawody te odbędą się w kategoriach dziewcząt i chłopców.

  • -
  • -
  • -

Wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania.

Banery

Kalendarium

Banery