Program "Czyste Powietrze"

Program Czyste Powietrze - spotkanie

24 września 2018 r. o godz. 18 w sali kinowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców w sprawie programu Czyste Powietrze zorganizowane przez Ministerstwo Środowiska.

Jest to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program przewiduje dofinansowanie wymiany starych pieców i kotłów na nowe bardziej ekologiczne oraz termomodernizację budynków jednorodzinnych. Skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Organizatorem spotkania jest Ministerstwo Środowiska. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, w ramach którego będzie można zadać pytania, w sprawach dotyczących przedmiotowego Programu.

Poniżej zamieszamy broszurę informacyjną dotycząca przedmiotowego Programu. W wersji papierowej jest ona również dostępna przy Biurze Podawczym Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka, Plac Piłsudskiego 5.

 

 
  • Logotyp Ministerstwa Środowiska
  • Logotyp Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery