Aktualności

Stowarzyszenie Topory

Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki Topory, przedstawia Państwu kalendarz Imprez na grudzień 2018 roku.

Porcję gier historycznych już w ten weekend serwują nam Topory

Stowarzyszenie Topory zaprasza na Weekend gier historycznych

Wakacje z Toporami.

Stowarzyszenie Topory - ma zaszczyt zaprosić wszystkich fanów gier planszowych na wspólne granie!
Już w środę 24 października spotykamy sie w Starej Szkutni o godzinie 19:00 i rozpoczynamy wielkie granie :)

Rawa Gra Szanty - tak było

W miniony weekend, na scenie przy hali Tatar, mieszkańcy Rawy Mazowieckiej mogli posłuchać szant, ale nie tylko. Wśród uznanych zespołów można było zobaczyć i usłyszeć m.in.: Dlaczego Nie – laureata Rawa Gra Szanty - edycji 2017, Flash Creep, Czerwony Tulipan, Glassgo, Tomasza "Grom" Paciorka, Słodki Całus od Buby, Cztery Refy, NORTH CAPE.W konkursie o "Złotą Szeklę Burmistrza Rawy Mazowieckiej" zwyciężyli "TAK ZWANI MORDERCY".

Serdecznie zapraszamy do Klubu Miłośników Gier i Fantastyki na Dzień Tolkienowski w Klubie Miłośników Gier i Fantastyki.

W programie:
15:00-16:00 - Taboo Tolkienowskie
15:00-16:00 - konkurs rysunkowy
16:00-17:00 - konkurs wiedzy dotyczący twórczości Tolkiena
17:00-18:00 - "koło fortuny" tolkienowskie
18:00-20:00 - kalambury
Dla zwycięzców przewidywane nagrody!!!

Rawa Gra Szanty już w ten weekend

Stowarzyszenie TOPORY serdecznie zaprasza wszystkich, którzy kochają muzykę na żywo i klimat żeglarski, na tegoroczną edycję Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej „Rawa Gra Szanty”. Impreza odbędzie się w dniach 13-14 lipca, nad zalewem Tatar, na scenie obok ośrodka OSiR.

Rawa Gra Szanty,

Rawa Gra Szanty to festiwal piosenki żeglarskiej i nie tylko 13 - 14 lipca, Zalew Tatar.

Zakonczenie ferii z Toporami

Ferie z Toporami niestety ogłaszamy za zakończone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej edycji.

W poszukiwaniu "czwartego do brydża"

W każdy wtorek ferii, o godzinie 14:00 zapraszamy wszystkich na kilka godzin zabawy przy Brydżu, będzie można nauczyć się grać w tą jakże ciekawą grę karcianą, Ci bardziej zaawansowani też znajdą coś dla siebie.

Topory - gwiezdne wojny

Kilka zdjęć ze spotkania miłośników "Gwiezdnych Wojen" w rawskim klubie Topory. Dziękujemy za liczne zainteresowanie.

Zaczynamy ferie - Topory juz graja

Zapraszamy do spędzenia ferii w towarzystwie Toporów. Poniżej przestawiamy harmonogram wydarzeń organizowanych podczas ferii
W programie między innymi: Dzień dla fanów Wiedźmina, Dzień dla fanów Gwiezdnych Wojen (Cech Fantastyki „SkierCon”), Pokaz figurkowych gier bitewnych 9 th Age(Brać Herbowa Ziemi Rawskiej)oraz wiele innych atrakcji.

"Ferie z Toporami"

Serdecznie zapraszamy na Dzień dla fanów Wiedźmina, który odbywa się w ramach akcji "Ferie z Toporami".

Rawa Gra Rap

Podczas trwania Festiwalu „Rawa Gra Rap” odbywać się będzie Gra miejska. Udział może wziąć każdy, indywidualnie lub zespołowo (do 3 osób). Zapisać można się już teraz, wysyłając zgłoszenie na kizior@topory.org lub w dniu festiwalu obok Wiewiórki nad zalewem. Każdy z zespołów graczy na początku rozrywki dostanie specjalnie przygotowana kartę startową, na której będą umieszczone różne zagadki. Teren miasta stanie się planszą do gry, po której poruszać się będą rywalizujące ze sobą drużyny. Celem gry będzie, odwiedzając różne miejsca w Rawie, skompletowanie ostatecznego hasła umożliwiającego dotarcie do finału. Dla pierwszej drużyny, której się to uda przewidziana jest atrakcyjna nagroda.

Rawa Gra Szanty

Stowarzyszenie Topory serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki żeglarskiej, folkowej, piosenki turystycznej na tegoroczną edycję Festiwalu Rawa Gra Szanty. Festiwal odbędzie się w najbliższy weekend w dniach 14-15 lipca nad zalewem Tatar w Rawie Mazowieckiej.

Wakacje z Toporami

Stowarzyszenie Topory otwiera swój klub przy ul. Zwolińskiego dla wszystkich, którzy lubią m.in. planszówki i turnieje z grami, konkursy muzyczne i filmowe, brydża. Przez okres wakacji, we wszystkie dni tygodnia poza poniedziałkiem, członkowie stowarzyszenia zapraszają rawian do swojej siedziby. Każdy dzień to inna propozycja. Szczegółowy harmonogram znajduje się na plakacie.

Stowarzyszenie TOPORY na ferie

Stowarzyszenie „Topory" zaprasza dzieci i młodzież na serię imprez, dzięki którym będą mogli spędzić w ciekawy sposób okres ferii zimowych. Wszystkie imprezy rozpoczynają się o godz. 14.00, jeśli w opisie nie zaznaczono inaczej odbywają się w siedzibie Stowarzyszenia „Topory" przy ulicy Zwolińskiego 1 w Rawie Mazowieckiej.

Banery

Kalendarium

Banery