Aktualności

Rawa Gra Szanty

Stowarzyszenie Topory serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki żeglarskiej, folkowej, piosenki turystycznej na tegoroczną edycję Festiwalu Rawa Gra Szanty. Festiwal odbędzie się w najbliższy weekend w dniach 14-15 lipca nad zalewem Tatar w Rawie Mazowieckiej.

Wystąpią m.in. zespoły: North Cape, Mietek Folk, Mechanicy Shanty, zespół Caryna czy Lubelska Federacja Bardów. Oprócz wspaniałej muzyki będziecie mogli wziąć udział w grze terenowej czy smacznie zjeść na terenie miasteczka festiwalowego. W konkursie dla zespołów oraz solistów o Złotą Szeklę Burmistrza Rawy Mazowieckiej są do zdobycia cenne nagrody pieniężne!
Wstęp na festiwal jest BEZPŁATNY. Więcej informacji znajdziecie na profilu Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej Rawa Gra Szanty na Facebooku.

Organizacja ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej „Rawa Gra Szanty” jest współfinansowana z budżetu Miasta Rawa Mazowiecka https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&noapp=1&v=jpZaFczMbAQ

W sobotę 15 lipca o godz. 12:00 podczas trwania Festiwalu Rawa Gra Szanty rozpocznie się Gra Miejska. Udział w niej może wziąć każdy, indywidualnie lub zespołowo (do 3 osób). Zapisać można się już teraz, wysyłając zgłoszenie na kizior@topory.org lub w dniu festiwalu obok „wiewiórki” nad zalewem. Każdy z zespołu graczy na początku rozgrywki dostanie specjalnie przygotowaną kartę startową, na której będą umieszczone różne zagadki. Teren miasta stanie się planszą do gry, po której poruszać się będą rywalizujące ze sobą drużyny. Celem gry będzie odwiedzając różne miejsca w Rawie skompletowanie mapy i odnalezienie ukrytego skarbu. Dla pierwszej drużyny, której się to uda przewidziana jest atrakcyjna nagroda. Więcej szczegółów dostępne na: https://www.facebook.com/events/444810345891484/

  • data: 2017-07-10

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery