Aktualności

Nowa wystawa stała na Zamku Książąt Mazowieckich w Rawie Mazowieckiej

W piątek - 7 grudnia o godz. 14:00, w zamkowej baszcie otwarto nową wystawę stałą pt. "Dzieje Zamku Książąt Mazowieckich w Rawie Mazowieckiej na tle historii miasta i regionu" Wystawa została dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Remont Zamku Książąt Mazowieckich

Dobiegają końca prace remontowe murów wokół dziedzińca zamku mające na celu ich zabezpieczenie przed postępującą dewastacją. Rozprowadzana jest nowa instalacja elektryczna w baszcie zamkowej. Zdemontowano stare zadaszenie i niebawem rusza remont krużganków i montaż nowego zadaszenia. Wartość prac wyniesie ok 400 tysięcy złotych.

Remont Zamku Książąt Mazowieckich.

Trwają prace remontowe murów wokół dziedzińca zamku, Rozprowadzana jest nowa instalacja elektryczna w baszcie zamkowej. Zdemontowano stare zadaszenie i niebawem rusza remont krużganków i montaż nowego zadaszenia. Wartość prac wyniesie ok 400 tysięcy złotych. Miasto Rawa Mazowiecka otrzymało dotację na nową wystawę stałą w baszcie zamkowej.

Rozpoczynamy remont Zamku Książąt Mazowieckich.

Szanowni Państwo,
informujemy, że w związku z rozpoczęciem prac remontowych na Zamku Książąt Mazowieckich obiekt będzie nieczynny dla zwiedzających do odwołania. Zapraszamy po remoncie

Banery

Kalendarium

Banery