UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 19 Września 2019, Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Rawianie w sieci - ruszyły bezpłatne szkolenia

W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Rawie Mazowieckiej ruszyły pierwsze szkolenia w ramach projektu "Rawianie w sieci" - rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Rawy Mazowieckiej.

Dwie 12-osobowe grupy zainaugurowały projekt szkoleniem pt. Moje finanse i transakcje w sieci, w trakcie którego poznają nie tylko czy jest sam Internet, ale jak z niego korzystać w bezpieczny sposób, robiąc w nim zakupy i dokonując płatności elektronicznych, jak korzystać z usług e-administracji, czy jest bankowość elektroniczna, profil ePAUP, czy też jakie aplikacje można wykorzystać w codziennym życiu.

Szkolenia są prowadzone przez dwóch przeszkolonych instruktorów: Karola Łopatkę i Roberta Fedorowicza, w oparciu o przekazane przez Fundację Promocji Gmin Polskich materiały szkoleniowe oraz ich autorskie scenariusze szkoleń.

Zachęcamy pozostałych mieszkańców Rawy Mazowieckiej, którzy ukończyli 25 lat, aby korzystali z bezpłatnych szkoleń - najbliższe już 30 i 31 sierpnia 2019 r. również w Szkole Podstawowej Nr 4 w Rawie Mazowieckiej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o kontakt pod nr tel. 781 700 536, 46 814 37 69 lub pocztą elektroniczną: szkolenia@miastorawa.pl

 

Projekt jest w całości finansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa,  Działanie 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych w ramach realizacji projektu grantowego pn. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.

 

Z

 

  • data: 2019-08-23

Fot. A. Rataj

wstecz

Baner

Rawianie w sieci - bezpłatne szkolenia komputerowe

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.