COVERY I DJ

COVERY I DJ

ANTYRADIO COVERBAND

  • Zespół Antyradio

Atmosferę koncertów tego zespołu doskonale charakteryzują trzy słowa– mocno, głośno, rockowo! I na takiej skromnej prezentacji Antyradia można by właściwie poprzestać, warto jednak dodać, że to oficjalny cover band największej polskiej rockowej stacji radiowej www.antyradio.pl.

Na repertuar zespołu składają się największe hity – począwszy od muzyki rockowej, na muzyce ciężkiej kończąc. Artystycznym Credo zespołu jest minimalizm brzmieniowy oraz nawiązanie doskonałego kontaktu z publicznością podczas występów. Znakiem firmowym naszych gwiazd jest dobra prezencja sceniczna i brak powiązań zespołu z branżą eventowo- weselną.

Sięgają do różnorodnego repertuaru, a zatem podczas Dni Rawy usłyszymy być może utwory Metallici, Bon Jovi, grupy Iron Maiden, U2, Deep Purple, Perfectu, Hey, czy ONA.

  • AntyRadio
  • AntyRadio

Zespół nie obawia się żadnych wyzwań scenicznych, współtworzyli już nieraz wiele wydarzeń komercyjnych, festiwali rockowych, prezentowali swoje umiejętności na niejednej gali rockowej. Trzeba także wspomnieć, że supportowali największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, takie jak: IRA, Oddział Zamknięty, Kamil Bednarek, Kasia Kowalska, Ania Dąbrowska, Afromental, Enej, Kombii, Piersi a także gwiazdy formatu światowego - Kensington czy Triggerfinger.
Antyradio Coverband – to prawdopodobnie najlepszy rockowy coverband na świecie!

Członkowie zespołu:
Piotr Zaleski - lead vocal
Maciek Papalski - lead guitar
Artur Radkiewicz - lead bass
Łukasz Chmieliński - lead drumms

TAJM

Tajm to kolejny zespół, który przyjedzie do nas z niedalekiego Sochaczewa. TAJM powstał na początku 2011 roku właśnie w tym mieście. Członków zespołu połączyła nieposkromiona  potrzeba grania, tworzenia, szybko też uzmysłowili sobie, że kontakt z publicznością jest dla nich odskocznią od życia codziennego. Każdy z nich miał do czynienia z muzyką praktycznie od zawsze – mniej lub bardziej intensywnie, i wygląda na to, że to ich życiowa misja, być dla innych na scenie!

  • Zespół TAJM
  • Zespół TAJM

Grają szeroko pojętego rocka, oprócz siarczystych riffów i dynamicznych solówek wykorzystują nowoczesne brzmienie syntezatorów. Siegają do różnych muzycznych estetyk, najdroższą jednak dla nich jest muzyka gitarowa, co wyraźnie słychać na ich koncertach, a na każdy z nich oczekują z niecierpliwością.
„Chcemy grać jak najwięcej ponieważ bardzo cenimy sobie wspólnie spędzony czas na scenie. Lubimy swoje towarzystwo, bez przyjaźni trudno byłoby stworzyć dobry skład.”
Znajdźmy czas dla…. Tajmu!

DJ - Bill Moussaoui

Pierwszy dzień rawskiego święta zakończy występ DJ-a, który również komponuje muzykę.  Bill Moussaoui na rynku muzyczno-eventowym zaistniał 11 lat temu. Zajmuje się oprawą muzyczną wydarzeń firmowych, pojawia się na imprezach klubowych i różnej maści festiwalach muzycznych. Obecnie pracuje dla kilku warszawskich klubów takich jak: Sheesha Lounge, Klubokawiarnia Ursynów oraz Barka Kurier. Był również DJ-em radiowym w radiu chillizet. Jego duże doświadczenie gwarantuje pełny profesjonalizm i znakomitą zabawę.

 

Banery

Kalendarium

Banery