Strategia rozwoju elektromobilności

Punkt konsultacyjny w formie elektronicznej – strategia elektromobilności

W terminie od 23 marca do 3 kwietnia będzie funkcjonował w formie elektronicznej punkt konsultacyjny w ramach drugiego etapu konsultacji społecznych w związku z zadaniem polegającym na przygotowaniu dokumentu pn. „Strategia rozwoju elektromobilności dla Miasta Rawa Mazowiecka do roku 2030”.

Poniżej jest dostępny projekt dokumentu pn. „Strategia rozwoju elektromobilności dla Miasta Rawa Mazowiecka do roku 2030” oraz formularz konsultacyjny, w którym wpisuje się uwagi do dokumentu. Wypełniony formularz należy wysłać na adres: rewitalizacja@rawamazowiecka.pl. Pod ten adres można także wysyłać pytania dotyczące strategii elektromobilności w naszym mieście.

Zadanie pn. „Strategia rozwoju elektromobilności dla Miasta Rawa Mazowiecka do roku 2030” zostało sfinansowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu priorytetowego Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej GEPARD II - transport niskoemisyjny Część 2) Strategia rozwoju elektromobilności.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach.

  • data: 2020-03-23
  • Logo informujące o sfinansowaniu zadania przez NFOŚiGW

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery