Szkoły podstawowe, przedszkola, żłobek

Rekrutacja do żłobka "TUPTUŚ"  

Rodziców dzieci, w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia, zainteresowanych posłaniem pociechy,  która nie ma zapewnionej opieki domowej w godzinach pracy lub nauki rodziców lub opiekunów do Żłobka Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi „Tuptuś” informujemy, że 1 maja rozpoczęła  się rekrutacja na rok 2024/2025 i potrwa do 31 maja.

Rekrutacja do Żłobka Miejskiego „Tuptuś”

Trwa rekrutacja do żłobka "TUPTUŚ" Rodziców dzieci, w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia, zainteresowanych wysłaniem pociechy do Żłobka Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi „Tuptuś” informujemy, że  8 maja rozpoczyna się rekrutacja na rok 2023/2024, i potrwa do 31 maja.

Rekrutacja do Żłobka Miejskiego „Tuptuś”

Od 19 kwietnia do 20 maja 2022 roku trwa rekrutacja do Żłobka Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi „Tuptuś”. Do placówki przyjmowane są dzieci od 20 tygodnia do 3 roku życia, których rodzice zamieszkują na terenie Miasta Rawa Mazowiecka.

Wypełnione dokumenty: kwestionariusz i ankietę, które są do pobrania na stronie https://tuptusrawa.pl/do-pobrania/ należy wrzucać do skrzynki wystawionej przy głównych drzwiach placówki w godzinach od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku.

Wszelkie informacje dotyczące odpłatności za pobyt i wyżywienie dziecka w żłobku oraz funkcjonowania placówki można znaleźć pod linkiem www.tuptusrawa.pl  lub dzwoniąc pod numery tel. 695777106, 695777104.

Wyniki rekrutacji dostępne od 1 czerwca 2022 roku w sekretariacie żłobka.

Nabór na rok szkolny 2021/2022 - potwierdzenie woli przyjęcia dziecka

Drodzy Rodzice, informujemy, że w systemach naborów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas I szkół podstawowych opublikowane zostały listy uczniów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do rawskich placówek oświatowych (informacja o tym, do której placówki dostało się dziecko jest dostępna po zalogowaniu się do systemu).

W związku z powyższym należy złożyć potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego/klasy I szkoły podstawowej, które są dostępne w poszczególnych systemach naborów w plikach do pobrania:

Podpisane potwierdzenie woli należy złożyć osobiście do placówki, do której zostało zakwalifikowane Państwa dziecko w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 kwietnia 2021 r. do godz. 15.00.

Niezłożenie oświadczenia będzie powodowało, że dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola, oddziału przedszkolnego, czy też do klasy I szkoły podstawowej i będzie musiało wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej.

 

Rekrutacja do Żłobka Miejskiego „Tuptuś”

Rodziców, którzy chcą zgłosić dziecko do Żłobka Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi „Tuptuś” informujemy, że rekrutacja rozpocznie się 15 kwietnia 2021 r. 

Dokumenty do zgłoszenia dziecka do żłobka będzie można składać w żłobku do wystawionej urny, w dniach 15.04 - 14.05.2021 r., w godz. 8:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.

Jednocześnie informujemy, że w chwili obecnej z powodu pandemii nie ma możliwości wstępu na teren żłobka i jego oglądania przed podjęciem decyzji o zapisaniu dziecka do placówki.

Pozostałe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie Żłobka „TUPTUŚ”.

Banery

Kalendarium

Banery