Aktualności 2022

Zaproszenie na spotkanie burmistrza miasta z mieszkańcami

Drodzy mieszkańcy Rawy Mazowieckiej, 

chciałbym serdecznie zaprosić na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek 19 maja 2022 r. o godz. 17:00, sala „Rezydent”, ul. Jana Chryzostoma Paska 3, 96-200 Rawa Mazowiecka.

W szczególności chciałbym zaprosić mieszkańców ulic: Braci Świderskich, Gąsiorowskiego, Jerozolimskiej, Jeziorańskiego, Lenartowicza, Łąkowej, Os. 9 Maja, Jana Chryzostoma Paska, Południowej, Reymonta, Słonecznej, Targowej, Urbańskiego, Wodnej, Zamkowa Wola.

Liczę na Państwa liczne przybycie. Podczas spotkania chciałbym w życzliwej i konstruktywnej dyskusji przedstawić Państwu dotychczasowe działania jakie miasto zrealizowało w ostatnim okresie, jak również chciałbym wysłuchać Państwa uwag na temat spraw i problemów bliskich naszym sercom, a dotyczących naszego miasta.

Dodatkowo podczas spotkania przedstawione zostaną zasady i możliwości uzyskania środków na dofinansowanie dla właścicieli budynków jednorodzinnych w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Program zakłada dofinansowanie na wymianę starych pieców na paliwo stałe oraz na termomodernizację budynków jednorodzinnych. Miasto uruchomiło punkt informacyjno-konsultacyjny, aby pomóc w ten sposób mieszkańcom takich budynków w pozyskaniu i później w rozliczeniu środków przyznanych w ramach udzielonego dofinansowania.

W spotkaniu wezmą udział również: zastępca burmistrza Artur Piotrowski oraz Radni Rady Miasta Rawa Mazowiecka.

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka 
Piotr Irla

  • mapa

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery

baner toplayer
Dni Rawy Mazowieckiej 2022