Aktualności

Targowisko "Mój rynek" po modernizacji

Miasto Rawa Mazowiecka zakończyło realizację inwestycji pn. „Przebudowa miejskiego targowiska w Rawie Mazowieckiej”. Wykonawca inwestycji został wyłoniony w postępowaniu przetargowym w październiku 2019 r. Nastąpiło to dopiero po zmianie projektu przebudowy targowiska, zainicjowanej przez burmistrza Rawy Mazowieckiej Piotra Irlę. Nowe targowisko miejskie zyskało na funkcjonalności i estetyce.

Ogłoszenie - wolne miejsca handlowe

Zarządca Targowiska Miejskiego przy ul. A. Mickiewicza 28 w Rawie Mazowieckiej informuje, iż posiada wolne miejsca handlowe w sektorze rolniczym – z przeznaczeniem na handel dla rolników pod sprzedaż: produktów rolno-spożywczych oraz produktów rolno-spożywczych wyprodukowanych w systemie rolnictwa ekologicznego.

Rusza przebudowa targowiska miejskiego

4 listopada rozpoczęto prace naziemne na targowisku przy ul. Mickiewicza czyli na tzw. starym rynku. Niedawno roboty zakończyła tam miejska spółka wodociagowo- kanalizacyjna, która w dwóch etapach odwadniała teren (kanalizacja deszczowa) i realizowała przyłącza. W ramach inwestycji część targowiska zostanie zadaszona, pojawią się też nowe stoły handlowe. Projekt przewiduje także wykonanie nowej nawierzchni, wymianę oświetlenia i montaż toalety dostosowanej do osób niepełnosprawnych. Ponadto zaplanowano 15 nowych miejsc parkingowych.

Prace remontowe na targowisku miejskim

Na starym rynku trwają roboty związane z kanalizacją deszczową. Zakończenia tego etapu prac planowane jest na połowę października.

Rozpoczęły się prace na targowisku miejskim.

Rozpoczął się remont na targowisku miejskim .

Banery

Kalendarium

Banery