Rawa Gra Rap i DJ

Rawa Gra Rap i DJ

JKS a właściwie Przemek Janecki - rawski raper, muzyk, producent muzyczny.
W swojej twórczości odnosi się m. in. do wartości moralnych, problemów społecznych, polityki.
Członek zespołu NLWK, JKS X Gotchy, D.O.A. Główny gatunek jego twórczości to hip hop, RnB, drum'n'bass. W swoim dorobku ma dwie płyty jako współtwórca: NLWK „Fun Art mixtape” i JKS x Vouec - „Punkt wyjścia” oraz jedną solową JKS „Nie odwracam się”.

GOTCHY
Dziecko lat 90. Jeszcze młody, niezależny, eksperymentujący twórca, który stara się ubrać realia codzienności oraz swój bunt wobec zła otaczającego świata w jedyną w swoim rodzaju oprawę audio-wizualną. Indywidualista, który jednak chętnie podejmuje współprace z innymi wykonawcami mającymi podobne wizje i spojrzenie na konkretne sprawy. Muzycznie podąża w kierunku hybrydy gatunków rap, rock i szeroko pojętej muzyki elektronicznej.

WCK

  • WCK1

Hip-hopowy vibe, sceniczne zgranie i nieszablonowe zagrywki… WCK rozgrzewają mikrofony, pakują się do Vito i ruszają w drugą część trasy promującej ich ostatni album „SKŁAD KRU”. Materiał doceniony przez podziemie, twoich ulubionych raperów i najbardziej wybrednych dziennikarzy, na żywo przyjmuje się jeszcze lepiej.  
Za gramofonami Dj Noriz, na majkach: Ryfa Ri, Gruby Józek, Kaietanovich, Mada, Skrubol i goście.

DJ KarpYou & Ludwicki Sax Live Act
Obaj panowie to doświadczeni muzycy, od lat związani ze sceną eventową i klubową. Swobodnie poruszają się w wielu gatunkach muzycznych. Cenią soczyste brzmienia i uwielbiają pozytywne wibracje na parkiecie. Tym razem zaproponują nam muzyczną mieszankę komercyjnych brzmień oraz kawałków sprzed lat w odświeżonych remixach. Powitajcie ich gorąco, a sprawią, że wasze nogi nie będą mogły ustać w miejscu!

Banery

Kalendarium

Banery