rok 2023

Zespół ds. weryfikacji projektów zgłaszanych w ramach Budżetu Obywatelskiego zweryfikował projekty zgłoszone do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2023.

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje, iż do Budżetu Obywatelskiego gminy Miasto Rawa Mazowiecka na rok 2023 zgłoszonych zostało 14 projektów. Na spotkaniu w dniu 18 października 2022 roku zespół ds. weryfikacji projektów zgłaszanych w ramach Budżetu Obywatelskiego zweryfikował pod względem formalno-prawnym i merytorycznym projekty zgłoszone do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2023 i poprosił autorów o uzupełnienie projektów. Po ich uzupełnieniu nastąpi ich ostateczna weryfikacja przez Wydziały merytoryczne. Następnym etapem będzie akceptacja listy projektów przeznaczonych do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego, po rozpatrzeniu ewentualnych odwołań.
Ogłoszenie listy projektów przeznaczonych do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego z podziałem na obszary oraz wzoru karty do głosowania nastąpi w dniach 14 – 17 listopada 2022 roku.

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery

baner toplayer
Życzenia