Aktualności Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych 2011

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej

28 lipca nad zalewem „Tatar”odbył  się turniej siatkówki plażowej. W zawodach wzięło udział 15 par z Rawy Mazowieckiej, Czerniewic, Skierniewic i Żyrardowa. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach. W grupie młodszej zwycięzcami została para Szymon Stefaniak, Marcin Łuczyński, II miejsce zajęli Kamil Dziąg i Paweł Motylewski. W grupie starszej do finałowej czwórki awansowali  Maciej Zębiński- Kamil Dębski, Mateusz Fydrych - Jakub Sobolewski (obie pary ze Skierniewic) oraz dwie rawskie pary – Przemysław Janecki - Robert Zbudniewek i Łukasz Makowski - Radosław Galiński. W meczu o III miejsce rawska para Zbudniewek - Janecki pokonała w ti break-u parę skierniewicką Zębiński - Dębski. W meczu o I miejsce zmierzyli się  Makowski - Galiński i Fydrych - Sobolewski. Zwycięstwo w stosunku  2:0 odnieśli rawianie i zajęli  I miejsce kończąc turniej bez porażki.

Poniżej przedstawiamy krótką foto relację z zawodów.

• autor: Zbigniew Urbański