Podstrony strony Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogólnopolski Głos Profilaktyki

Zapraszamy mieszkańców Rawy Mazowieckiej do wzięcia udziału w akcji "Ogólnopolski Głos Profilaktyki". Spotykajmy się 14 czerwca (sobota) 2014 roku o godzinie 16.00 przed Miejskim Domem Kultury w Rawie Mazowieckiej.

Zapraszamy to tego gestu wszystkich mieszkańców, w sobotnie, czerwcowe popołudnie, by zjednoczyć się z całym krajem w trosce o to, aby narkotyki, alkohol i przemoc nie odbierały wolności życia. W trosce o to, by dzieci, młodzież i dorośli byli tak bardzo razem i tak bardzo prawdziwi w tak ważnej sprawie

ODEZWA SPOŁECZNOŚCI PaT

www.pat.policja.gov.pl

do wszystkich pokoleń, grup zawodowych i społecznych

Społeczność programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” zaprasza Państwa do ogólnopolskiego zrywu wzmocnienia twórczej profilaktyki.

Wykonajmy przez 60 sekund wspólny gest na rynkach i placach miast i miasteczek, wielkich aglomeracji i maleńkich wsi – każdy na miarę swoich możliwości – razem – we wspólnocie obywatelskiej i społecznej – w tym samym czasie w całym kraju – 14 czerwca 2014 roku punktualnie o godz. 1600.

Zatrzymajmy się na chwilę, połóżmy prawą dłoń na sercu i przez 60 sekund wybijajmy wspólnie jego rytm. Rytm WOLNYCH  SERC.  Serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Serc pięknych i zdrowych, w trosce o zdrowie fizyczne i społeczne. Serc silnych i pomocnych innym. Serc pokoleń. Serc ludzi, którzy mogą różnić się od siebie, ale potrafią działać wspólnie, by chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniami. Tylko 60 sekund. Tak niewiele, a znaczyć będzie tak bardzo dużo.

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery