Podstrony strony Ogłoszenia

Ogłoszenia

„Podwórko NIVEA” w Rawie Mazowieckiej ?”

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje, iż Miasto zakwalifikowało się do udziału w ogólnopolskim konkursie pn. „Podwórko NIVEA”, którego celem jest budowa 40 rodzinnych miejsc zabaw na terenie całej Polski. To, czy jeden z takich placów zabaw powstanie w Rawie Mazowieckiej zależy od Was mieszkańców. Wystarczy codziennie od 1 kwietnia 2015 r. odwiedzać stronę www.nivea.pl/podworko i oddawać głos na „Podwórko NIVEA”, z lokalizacją w Rawie Mazowieckiej przy ul. Solidarności. Czterdzieści rodzinnych miejsc zabaw powstanie w tym miejscowościach, których mieszkańcy wykażą się największą aktywnością w głosowaniu.

W pierwszej turze głosowania tj od 1 do 30 kwietnia 2015 r wyłonionych zostanie 20 zwycięskich lokalizacji. Lista zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie opublikowana przez organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko w dniu 1 maja 2015 r. Z kolei w dniach od 1do 31 maja 2015 r. trwać będzie druga tura głosowania mająca na celu wyłonienie kolejnych dwudziestu zwycięskich lokalizacji. Wyniki drugiego etapu konkursu zostaną opublikowane 1 czerwca 2015 r.

Zachęcamy rawian do głosowania!!! To od naszej determinacji zależy czy „Podwórko NIVEA” powstanie przy ul. Solidarności. Codziennie każdy z mieszkańców może oddać jeden głos. Początek głosowania 1 kwietnia.

 

  • autor: Katarzyna Przyłęcka wgk, data: 2015-03-26

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery