Podstrony strony Aktualności 2010-2014

Aktualności 2010-2014

fot. K.Gierach

  • -
  • -
  • -

Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

W poniedziałek 28 lutego 2011 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej odbył się Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, którego organizatorem była Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka.

Szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu rawskiego miały możliwość zgłoszenia maksymalnie 15 uczniów, którzy chcieliby sprawdzić swoje wiadomości z przedmiotu wiedza o społeczeństwie. Do udziału w konkursie zgłosiło się 45 uczestników z czterech szkół, a do udziału stawiło się 38 uczniów.

Zadaniem każdego uczestnika było udzielenie odpowiedzi na 20 pytań zamkniętych i jedno pytanie otwarte. Uczniowie w optymistycznych nastrojach opuszczali salę konkursową, ale na wyniki będą musieli poczekać dwa tygodnie.
Ogłoszenie wyników i uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 15 marca 2011 roku o godz. 14.30 w sali ślubów Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka.

Składamy podziękowania dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącego Panu Arkadiuszowi Woszczykowi i samorządowi uczniowskiemu za pomoc w organizacji konkursu oraz Panom Leszkowi Góreckiemu i Bogdanowi Batorkowi za wsparcie naszej inicjatywy.

  • autor: Młodzieżowa Rada Miasta

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery