UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Piątek, 19 Lipca 2019, Imieniny: Wincentego, Wodzisława, Alfreda

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Pokaz talentów

W poniedziałek 31 marca 2008 roku w Miejskim Domu Kultury odbył się Pokaz Talentów uczniów z Gimnazjum nr 2 (uczniów naszej szkoły). W bogatym, dwugodzinnym programie zobaczyliśmy m.in. inscenizację „Dziwny jest ten świat”, „Kopciuszek- wersja współczesna”, „Pomagajmy sobie”, „Na jednej nodze” , taniec towarzyski, współczesny i dyskotekowy, kabarety: „Kopciuszek- historia prawdziwa”, „Pobór do wojska”, „Genialny Albert”, recytacje, śpiew oraz koncerty na keyboardzie i gitarze klasycznej oraz elektrycznej.

         W prezentacji udział wzięli wszyscy chętni uczniowie chcący zaprezentować dowolny repertuar. Nad realizacją pomysłu czuwała dyrekcja i grono pedagogiczne Gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej.

       Dbamy o to, by nasi uczniowie zdobyli gruntowną wiedzę i jak najlepiej przygotowali się do egzaminu gimnazjalnego kończącego naukę w gimnazjum. Dlatego też zawsze po pierwszym semestrze uczniowie naszej szkoły piszą testy sprawdzające stopień przyswojenia szkolnej wiedzy. Również grono pedagogiczne podnosi swe kwalifikacje.  Nasi nauczyciele ciągle zastanawiają się,  w którym kierunku warto kształcić się dalej. Dzięki takiej postawie mamy już wielu dyplomowanych nauczycieli. Pierwszym z nich była pani Iwona Guzewska, nauczycielka matematyki i informatyki.

            Co roku oganizowane są dni otwarte Gimnazjum nr 2. Wiele osób korzysta z tej okazji. Są to przede wszytskim uczniowie podstawówek, którzy być może będę naszymi przyszłymi uczniami. Oprócz zwiedzania pracowni i poznania kadry pedagogicznej, na zwidzających czekają liczne niespodzianki.

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.