Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego

Zagłosujmy na Bibliotekę Pedagogiczną

Biblioteka Pedagogiczna w Rawie Mazowieckiej złożyła wniosek w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego pn. „Biblioteka kreatywna dla województwa”. Zachęcamy do głosowania w dniach 7-18 września 2020 r. Kod zadania: W07. W ramach projektu planuje się przeprowadzenie termomodernizacji i remontu budynku Biblioteki Pedagogicznej, doposażenie sali czytelni i wypożyczalni oraz stworzenie na terenie zielonym biblioteki placu zabaw oraz obiektów małej architektury sportowej.

Rusza IV edycja budżetu obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS”

Już 20 lutego startuje nabór projektów do IV edycji budżetu obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS”. Zadania wyłonione w wyniku jego realizacji zostaną zrealizowane w roku 2021. Zarząd Województwa Łódzkiego przeznaczył na ten cel 8 milionów zł. Połowa tej kwoty zostanie przeznaczona na zadania wojewódzkie, natomiast pozostałe 4 mln zł rozdzielone zostaną między 24 powiaty. Zapraszamy na spotkania informacyjne w regionie.

BO Łódzkiego - ruszyło głosowanie

Od dzisiaj można głosować na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego naszego województwa. Zadania dotyczące Rawy i okolic przypisane są do subregionu wschodniego i pod tym hasłem ich szukajmy. Głosowanie, w zależności od formy jaką wybierzemy, trwa przez cały październik.

Rusza nabór projektów do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego.

Dziś wielki dzień! Od dziś możecie składać projekty zadań w ramach 2? edycji Budżetu Obywatelskiego. Macie czas do 16 maja! Bardzo liczymy na Wasze pomysły, na które mamy 8 mln zł ?? Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Do dzieła

Budżet Obywatelski Samorządu Województwa Łódzkiego 2018

W dniach od 2 do 20 października będzie można oddać głos na zadania do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2018 rok. Zakwalifikowane zadania: https://bo.lodzkie.pl/poznaj-zadania/ Wyboru zadań do realizacji może dokonać każdy mieszkaniec Województwa w drodze głosowania. Głosować można osobiście poprzez wrzucenie karty do głosowania do urny w wyznaczonych punktach do głosowania np. w budynku Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej przy placu Wolności 1 (parter - Biuro Obsługi Klienta)lub głosując online.

Banery

Kalendarium

Banery