Pozostałe informacje dla przedsiębiorców

Oferta dla firm - dotacje na szkolenia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym „Przedsiębiorco, czas na rozwój – nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm”, które odbędzie się dnia 27 czerwca 2018 r., w godzinach 10:00 – 12:30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej, Plac Wolności 1.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/2655-spotkanie-informacyjne-pn-przedsiebiorco-czas-na-rozwoj-nowe-mozliwosci-dofinansowania-uslug-szkoleniowych-i-doradczych-dla-firm, do dnia poprzedzającego spotkanie do godz. 12:00.
Spotkanie informacyjne będzie dotyczyło projektu firmy HRP Group „Przepis na Rozwój”.

Projekt „Przepis na rozwój” skierowany jest do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy chcą rozwijać firmę i zwiększać swoje kompetencje. Opiera się na dofinansowaniu usług rozwojowych (kursy, szkolenia, doradztwo, coaching, studia podyplomowe) nawet do 80% ich wartości, w ramach tzw. bonów rozwojowych. Dzięki bonom można dofinansować usługę rozwojową według uznania przedsiębiorcy. Dofinansowane usługi dostępne są w Bazie Usług Rozwojowych PARP (BUR).

Limit wsparcia wynosi 7 200 zł na osobę oraz na firmę:
 - mikroprzedsiębiorstwo 21 600  zł
- małe przedsiębiorstwo 72 000 zł
- średnie przedsiębiorstwo 360 000 zł.

Projekt „Przepis na rozwój” będzie realizowany do dnia 31.12.2019 r. zaś nabory do niego prowadzone są co 2 miesiące. Nabór zostanie zamknięty, kiedy liczba zgłoszeń przekraczać będzie wielokrotność założonej alokacji.

Link do strony internetowej projektu http://przepisnarozwoj.eu/.

  • data: 2018-06-22

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery