Pozostałe informacje dla przedsiębiorców

Konkurs "Herosi innowacyjności"

Grupa Eurocash zachęca niezależne sklepy do wprowadzania innowacyjności na lokalną skalę organizując konkurs "Herosi innowacyjności" przeznaczony dla lokalnych przedsiębiorców z branży handlowej. Innowacyjność jest tu rozumiana szeroko i wcale nie musi oznaczać wprowadzania drogich technologii. Wystarczy dobry pomysł, który spodoba się klientom. Pula nagród wynosi milion złotych. Przedsiębiorcy mogą zgłaszać się do jednej z trzech kategorii:

  • Zmieniam świat lokalnie
  • Inwestuję w technologię
  • Stawiam na praktyczne rozwiązania

W pierwszej kategorii chodzi o udział w życiu społeczności lokalnej poprzez podjęcie działań służących lepszemu zagospodarowaniu przestrzeni, np. poprzez postawienie ławek czy stojaka na rowery w pobliżu sklepu.

W drugiej kategorii zakłada się inwestowanie w nowoczesne technologie i wprowadzanie innowacji technologicznych w swoim biznesie poprzez, np. instalowanie kas samoobsługowych czy elektroniczne cenówki.

Trzecia kategoria poświęcona jest wprowadzaniu usprawnień  w sklepie, np. poprzez zakup dużych koszy na kółkach oraz rozszerzeniu oferty handlowej dzięki zakupowi nowych urządzeń takich jak piec do wypiekania świeżego pieczywa czy wyciskarka do soków.

                                                                    wAAAAASUVORK5CYII=

 

Link do artykułu na Business Insider Polska:

https://businessinsider.com.pl/finanse/handel/osiedlowe-sklepy-moga-walczyc-z-wielkimi-sa-pieniadze-na-wprowadzanie-nowych-pomyslow/2q2dn8w

Link do konkursu: https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/

  • data: 2019-07-01

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery