Pozostałe informacje dla przedsiębiorców

Przydatna wiedza dla przedsiębiorców

O możliwościach rozwoju firmy, bieżących zagadnieniach związanych z prawidłowym prowadzeniem księgowości i szansach na podniesienie kwalifikacji rozmawiano na spotkaniu w Rawie, w miniony czwartek. Otworzył je burmistrz Piotr Irla, a troje prelegentów - z ŁSSE S.A. oraz firmy Grant Thornton - odpowiadało też na pytania przedsiębiorców. Obecni skorzystali również z możliwości indywidualnych konsultacji.

Dla tych, którym tym razem nie udało się dotrzeć do rawskiego domu kultury, zamieszczamy prezentacje dotyczące ŁSSE S.A. Strefy RozwoYou2 i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. i Grant Thornton.

Warto wiedzieć z jakimi korzyściami i obowiązkami wiąże się inwestowanie w ramach ŁSSE S.A., jak zdobyć środki na szkolenia dla swoich pracowników, jakich błędów unikać w stosowaniu przepisów dotyczących Białej Listy czy obowiązku składania oświadczeń o statusie przedsiębiorcy. Pamiętajmy także, że od niedawna cała Polska to Polska Strefa Inwestycji.

                                5KZLWWfwgAAAAAElFTkSuQmCC                                                          0PL5jE+AJfvswAAAAASUVORK5CYII=

  • data: 2020-02-28
  • -
  • -
  • -
  • -

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery