Komunikacja miejska

Zmiany w godzinach kursowania linii nr 1

Od poniedziałku 21 września będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy autobusów linii nr 1. Zmiany dotyczą kursowania komunikacji w dni robocze. Zamieszczamy zaktualizowany rozkład. Pojawi się on też na przystankach autobusowych.

Komunikacja miejska od 1 września

Od 1 września będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Linia nr 1 kursuje 7 dni w tygodniu, linia nr 2 - od poniedziałku do piątku.

Zmiana rozkładu jazdy komunikacji miejskiej

Na okres wakacji zmieniają się godziny kursowania autobusów. Nowy rozkład jazdy obowiązuje od 1 lipca 2020 r. Pojawią się też nowe przystanki na ulicach: Zamkowa Wola, Zwolińskiego i Przemysłowej. Nie będzie natomiast przystanku na Pl. Piłsudskiego. W dalszym ciągu prosimy pasażerów o stosowanie się do zaleceń związanych ze stanem epidemii i zasłanianie ust i nosa.

Rawski lokalny transport zbiorowy ma drugą linię

Od 1 października rawski lokalny transport zbiorowy zostanie wzbogacony o drugą linię. Mieszkańcy bloku socjalnego przy ul. Mszczonowskiej oraz ulicy Aleksandrówka mogą dojechać do centrum miasta i do pływalni Aquarium busem. Autobus będzie kursował tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku. Linia od Mrówki na Zamkową Wolę kursuje bez zmian.

Nowy rozkład jazdy rawskiej komunikacji miejskiej

Informujemy, że od dnia 12 lutego 2018 r. w Rawie ulega zmianie rozkład jazdy komunikacji miejskiej w dni robocze poniedziałek-piątek. Rozkład jazdy świąteczny pozostaje bez zmian.

Banery

Kalendarium

Banery