Konkursy zakończone

Daj szansę na Dyplom z Marzeń!

Jeśli chcesz wspierać zdolnych i niezamożnych maturzystów z małych miejscowości i spełnić ich marzenia o studiowaniu, zgłoś się do konkursu! Organizatorzy zapraszają wszystkie zainteresowane lokalne NGO do udziału w programie finansowania stypendiów na I rok studiów. Konkurs skierowany jest do organizacji, które chciałyby dołączyć do koalicji partnerów uczestniczących w Programie Stypendiów Pomostowych i które prowadzą już programy stypendialne dla swoich społeczności lokalnych lub są gotowe wkrótce takie uruchomić.

https://fundusze.ngo.pl/290092-daj-szanse-na-dyplom-z-marzen-290092.html


Kto może złożyć wniosek?
Lokalne organizacje pozarządowe i grupy nieformalne
Termin składania wniosków
Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 24 kwietnia.


Konkurs jest wspólnym przedsięwzięciem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Fundacji Wspomagania Wsi i Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości.
Partnerami programu są obecnie: Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Narodowy Bank Polski, Fundacja Wspomagania Wsi, Fundacja BNP Paribas, a także koalicja blisko 90 lokalnych organizacji pozarządowych. Program jest realizowany przy współpracy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Centrum im. Profesora Bronisława Geremka oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”.
Konkursem i całym Programem Stypendiów Pomostowych zarządza Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.

 

yOy75njC7P6vAAMApdnAYkLHjkYAAAAASUVORK5CYII=2Q==2Q==

 

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery