UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 28 Września 2020, Imieniny: Marka, Wacława, Luby

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Łukasz Zagrobelny jest absolwentem Akademii Muzycznej we Wrocławiu i jednym z najlepszych męskich głosów w Polsce.  W 2007 roku Zagrobelny wydał debiutancką płytę „Myśli warte słów” i zaczął odnosić liczne sukcesy. Przyznano mu wiele nagród, jak np. SuperJedynka za Przebój Roku, ESKA Music Awards za Artystę Roku, Telekamera w kategorii Muzyka, Nagroda Publiczności Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlshamn, czy też Super Nagroda Programu 1 Polskiego Radia przyznana na KFPP w Opolu.  

W 2009 roku ukazał się drugi album wokalisty „Między dźwiękami”, a w roku 2012 kolejna płyta „Ja tu zostaję”, która już miesiąc po premierze stała się Złotą Płytą. W roku 2013 ukazał się czwarty już album artysty „Symfonicznie”, będący zapisem koncertu z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej ze studia koncertowego Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego.

Zagrobelny od wielu lat związany jest z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w wielu musicalach „Miss Saigon”, „Grease”, „Les Miserables”, „Deszczowa Piosenka” i in. Od 2016 r. gra rolę Clopin w słynnym musicalu „Notre Dame de Paris” na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Rok 2017 przyniósł nie tylko  tytułową rolę Łukasza w musicalu „Doktor Żywago” w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, czy udział w słynnym „Les Miserables” na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi, był to również rok jubileuszu 10-lecia kariery scenicznej Zagrobelnego. Kolejny album wokalisty ukaże się w bieżącym roku.

 

  • fot. Wojciech Biały
  • fot. Wojciech Biały

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.