Różne

Rozpoczynamy konsultacje strategii rozwoju Rawy

Od 8 kwietnia do 12 maja br. możecie Państwo przesyłać swoje uwagi i spostrzeżenia do projektu Strategii Rozwoju Miasta Rawa Mazowiecka 2030. Dokument wraz z formularzem konsultacji, który należy wypełnić i podpisać w wypadku chęci zgłoszenia swoich uwag, znajdują się w załącznikach.

Przypominamy, że strategia dostępna jest do wglądu również przy Biurze Podawczym w rawskim ratuszu (Pl. Piłsudskiego 5). Tam też są wyłożone formularze konsultacyjne, które wypełnione i podpisane można wrzucić do urny.

Jeżeli ktoś woli drogę elektroniczną, to skan podpisanego formularza konsultacyjnego należy wysłać na adres email: um@rawamazowiecka.pl, wpisując w tytule e-maila „konsultacje społeczne w sprawie Strategii"). Możliwe jest także przesłanie formularza przez system ePUAP, adres skrytki Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka: /kb5177yoql/skrytka.

Dostępna jest także forma kontaktu z wykorzystaniem tradycyjnej poczty. Wówczas prosimy Państwa o dopisek na kopercie "konsultacje społeczne w sprawie Strategii". Adres pocztowy: Urząd Miasta, Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 5, 96 - 200 Rawa Mazowiecka

W ramach konsultacji zaplanowaliśmy także otwarte spotkanie  udziałem Burmistrza Piotra Irli. Spotkanie odbędzie się po świętach wielkanocnych, w czwartek 21 kwietnia, o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury. Wtedy również będzie możliwość złożenia wypełnionego i podpisanego formularza konsultacyjnego.

Liczymy na Państwa opinie i spostrzeżenia do strategii rozwoju naszego miasta.

Konsultacje społeczne zostały ogłoszone na podstawie Zarządzenia nr 20/2022 Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka z 30 marca 2022 roku.

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery