Wszystkie aktualności

Stronicowanie

• Rawska Liga Pływacka – ostatnie starty

Rawska Liga Pływacka – ostatnie starty (10.06.2016)

18 czerwca na pływalni Aquarium odbędą się ostatnie zawody III edycji Rawskiej Ligi Pływackiej. Zawodnicy startujący w rawskich zawodach będą walczyć o pamiątkowe medale i puchary w klasyfikacji na dystansach 25 i 50 m.
  • Siatkarskie medale

Siatkarskie medale (08.06.2016)

Po tenisistach stołowych i lekkoatletach przyszedł czas na medale młodych siatkarek. Podopieczne Pawła Dębskiego zawodniczki UKS Sójcze wywalczyły srebrne medale Mistrzostw Województwa Łódzkiego w kategorii czwórek w zawodach Kinder Sport. Są to najważniejsze zawody w tej kategorii wiekowej, kończące się finałem ogólnopolskim...
  • Siłownia zewnętrzna dla osób niepełnosprawnych na wózkach otwarta

Siłownia zewnętrzna dla osób niepełnosprawnych na wózkach otwarta (06.06.2016)

4 czerwca odbyło się wielkie otwarcie pierwszej siłowni zewnętrznej dla osób niepełnosprawnych na wózkach, która została sfinansowana z budżetu obywatelskiego 2015. Koszt inwestycji wyniósł 49,5 tys. zł, a pomysłodawcą inicjatywy była Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej Krystyna Lechańska
  • Rowerowa impreza i festyn dla dzieci nad rawskim zalewem

Rowerowa impreza i festyn dla dzieci nad rawskim zalewem (06.06.2016)

W sobotę 4 czerwca odbyła się w Rawie impreza sportowo-rekreacyjna nad zalewem Tatar. Sobotnie wydarzenie miało swoje dwie odsłony. Sportową pod nazwą „Logis Tabulus MTB Corporate Cup” i część rekreacyjną czyli zorganizowany z okazji Dnia Dziecka festyn.
  • Kolejne złoto tenisistów stołowych

Kolejne złoto tenisistów stołowych (06.06.2016)

Rawscy tenisiści stołowi nie zwalniają tempa po medalach zdobytych w mistrzostwach Polski młodzików i juniorów oraz zwycięstwie w mistrzostwach polski SZS, kolejne złoto wywalczyli uczniowie rawskiego LO, a zawodnicy MLUKS Dwójka.