Aktualności BK

Zaproszenie na warsztaty Erasmus+ Sport | Łódź |

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie regionalnym Erasmus+ Sport pod nazwą „Od pomysłu do projektu w jeden dzień”, zorganizowanym przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności oraz Centrum Innowacji Erasmus+ InnHUB Łódź.

Spotkanie jest kontynuacją cieszącej się ogromnym zainteresowaniem VIII Konferencji Erasmus+ Sport, która miała miejsce 20 listopada 2023 r. w Krakowie. Do udziału w niej zgłosiło się ponad 300 osób z 250 organizacji i instytucji z całej Polski.

Teraz – jako uczestnik cyklu warsztatów – masz szansę zgłębić tajniki programu Erasmus+ Sport i otrzymać wiedzę od ekspertów w tworzeniu projektów w dziedzinie sportu i aktywności fizycznej. Celem wydarzeń jest wsparcie wnioskodawców nie tylko w zakresie rozumienia zasad programu, ale przede wszystkim dostarczenie zasobów pozwalających napisać własny projekt.

Erasmus+ Sport otwiera przed instytucjami szerokie możliwości rozwoju międzynarodowego, a dofinansowania projektów mogą sięgnąć nawet do 450 tys. euro! To doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych współpracą międzynarodową: pracowników uczelni, organizacji sportowych każdego szczebla, NGO, przedsiębiorstw, szkół, samorządów i innych instytucji zainteresowanych działalnością w dziedzinie sportu.

Spotkanie odbędzie się w Łodzi: 15 grudnia 2023 r., w godz. 9:30 - 14:00, Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Łódzkiej, ul. Żwirki 36, 90-539 Łódź  budynek A16, sala nr 2, parter.  Prowadząca warsztaty: Marianna Pikul, AZS.

 

Udział w spotkaniach wymaga wcześniejszego zarejestrowania się poprzez formularz: https://warsztatysportlodz.webankieta.pl/

Informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny, a uczestnicy pokrywają ewentualne koszty dojazdu oraz zakwaterowania.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać pod adresem mailowym: magdalena.senator@frse.org.pl  oraz na stronie https://erasmusplus.org.pl/konferencja-erasmus-sport-zainspiruj-sie

 

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery