Aktualności BK

Rawa biegnie Tropem Wilczym - 3 marca 2024

Zbliża się XII edycja biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym. Rawa Mazowiecka od kilkunastu lat czynnie uczestniczy w organizacji wydarzenia, które sięga już poza granice naszego kraju. 
 

Bieg odbędzie się na dwóch dystansach: symbolicznym, który wynosi 1963 metry (upamiętniający rok śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego – Józefa Franczaka, pseudonim „Lalek”) oraz na dystansie sportowym 10 000 m.
Bieg odbędzie się 3 marca na terenach nad zalewem Tatar.
 

Do udziału w biegu będzie można się zapisać wklejając do przeglądarki link https://www.protimer.pl/bio/1151/tropem-wilczym-rawa-mazowiecka-2024/page oraz w dniu 3 marca w biurze zawodów przy hali sportowej OSiR Tatar w godz. 9.45 – 11.45. Wszyscy uczestnicy, którzy dokonają zapisu w formie elektronicznej, otrzymają nr startowy ze swoim imieniem i chipem do pomiaru czasu. Termin zapisów w formie elektronicznej upływa 2 marca o godz. 16.00. Jak co roku uczestnicy  otrzymają bezpłatnie pakiety startowe zawierające między innymi pamiątkową koszulkę z wizerunkami bohatera. Po zakończeniu rywalizacji na obu dystansach przedstawiciele władz miasta wręczą medale upamiętniające kolejną edycję Biegu Tropem Wilczym.  Nagrody otrzymają również zwycięzcy biegu na 10 km w kategorii kobiet i mężczyzn. Zostanie również przeprowadzona kwalifikacja na najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz na najliczniejszą rodzinę. Start do pierwszego biegu na dystansie symbolicznym zaplanowano na godz.12.00.

WAZNA INFORMACJA: każdy uczestnik może wziąć udział w biegu na obu dystansach. Czas ze względów technicznych zostanie zmierzony tylko na jednym. W dniu zawodów do biegu z pomiarem czasu będzie się mogło zapisać tylko 30 osób. 
Na mecie na wszystkich uczestników czekać będą gorące napoje i słodki poczęstunek. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników czynnego spędzania wolnego czasu do uczczenia pamięci bohaterów i oficjalnego rozpoczęcia sezonu biegowego w Rawie Mazowieckiej.

  • plakat 2024 copy1 osoby biegną

Mapa biegu

  • Mapa Biegu Wilczym Tropem

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery