ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Dziękujemy za "Popołudnie z J.Ch. Paskiem"

Drodzy Mieszkańcy, Drodzy Goście,

dziękujemy za wspólnie spędzone sobotnie popołudnie. W miejscu, w którym od wieków bije serce miasta, zabraliśmy Państwa w podróż w czasie. Pokazy, stoiska tematyczne, koncerty przeniosły nas w świat minionych wieków. Było w nich wiele ciężkiej pracy, walki, ale i pasji, radości i barw. Wierzymy, że udało nam się oddać choć odrobinę klimatu i ducha dawnych epok.

Współczesne akcenty tego popołudnia przypomniały jednak, że sztafeta pokoleń dotarła do nas. Kończąc wieloletni projekt rewitalizacyjny centrum Rawy pokazaliśmy, że i dziś potrafimy razem pracować i bawić się, i że nie brakuje wśród dzisiejszych mieszkańców ludzi utalentowanych, oddanych swojej profesji i  pasji.

Burmistrz Piotr Irla oraz Przewodnicząca Rady Miasta Grażyna Dębska dziękują wszystkim Państwu za udział w wyjątkowym dla naszego miasta wydarzeniu, będącym symbolicznym zakończeniem projektu „Rewitalizacja Miasta Rawa Mazowiecka”.

Garść wspomnień z "Popołudnia z J.Ch. Paskiem" znajduje się w aktualnościach oraz na profilu FB naszego mIasta.

  • dziecko w opończy z Kozakiem z oddziału Braci Herbowej Ziemi Rawskiej, fot. Foto Milejka
  • plakat z programem i grafiką historyczną
  • pokaz sbandieratori (musztra z flagami) przed budynkiem ratusza

O projekcie rewitalizacji kompleksowo

Przez blisko 6 ostatnich lat, w centrum naszego miasta, toczyły się prace związane z projektem „Rewitalizacja Miasta Rawa Mazowiecka”. Obejmowały one swoim zasięgiem nasze muzeum, jatki miejskie, park i śródmiejskie przestrzenie publiczne. Ze względu na kompleksowość robót i zabytkowy charakter obiektów oraz przestrzeni, w projekcie uczestniczyli specjaliści i ekipy z wielu branż.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia efektów realizacji tego największego od wielu lat przedsięwzięcia w naszym mieście.

Przy okazji dziękujemy wszystkim, którzy z radością i energią wzięli udział w realizacji prezentowanego dzisiaj materiału. Dziękujemy też za wszystkie spotkania i miłe, czasem wzruszające rozmowy, które odbyliśmy przygotowując dla Państwa to video.

Nowe Serce Starego Miasta - "Rewitalizacja Miasta Rawa Mazowiecka"

 

Banery

Kalendarium

Banery