2023 1 kwartał

Zostań Wystawcą na Rawskim Jarmarku Bożonarodzeniowym 2023!

Wystawcy, którzy chcą zaprezentować się w trakcie II edycji Jarmarku Bożonarodzeniowego w Rawie Mazowieckiej na Pl. Piłsudskiego, do 21 listopada 2023 r. powinni złożyć odpowiednie dokumenty do Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka.

Serdecznie zapraszamy wystawców do składania zgłoszeń, do udziału w  Rawskim Jarmarku Bożonarodzeniowym 2023. W tym roku odbędzie się on w dniach 06-10 grudnia 2023 r. i po raz drugi zagości na Pl. Piłsudskiego w zrewitalizowanej części staromiejskiej dawnego rynku.
Jego celem jest prezentacja i promocja lokalnych wyrobów artystycznych, rzemieślniczych 
i żywnościowych oraz wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych.

W trakcie Jarmarku preferowana będzie wystawa i sprzedaż produktów o charakterze regionalnym, o tematyce świątecznej i związanej z okresem zimowym, takich jak: artykuły przemysłowe: m.in. ceramika artystyczna, zabawki, artykuły świąteczne (w tym ozdoby świąteczne), wyroby regionalne, pamiątki, ozdoby, rękodzieło, wyroby własne, itp.; artykuły spożywcze: wyroby regionalne, wypieki świąteczne, sery, pieczywo, słodycze, miody, itp.
Ważna informacja!

Organizator -Miasto Rawa Mazowiecka, prosi o zapoznanie się z regulaminem Jarmarku Bożonarodzeniowego do pobrania poniżej:

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery