Aktualności

 • -

  Dni Rawy w ostatni weekend maja (11.05.2022)

  Potężna dawka najlepszej muzyki, występy uzdolnionych mieszkańców naszego miasta, niespodzianki dla milusińskich… Święto Rawy Mazowieckiej ze zdwojoną siłą wraca po przerwie spowodowanej pandemią. Ostatni weekend maja warto spędzić bawiąc się właśnie z nami! Wpisujcie ten termin do kalendarzy i przybywajcie świętować z nami. A będzie się działo!

 • Dni Rawy tuż, tuż...

  Dni Rawy tuż, tuż... (24.05.2022)

  Już w najbliższy weekend, 28-29 maja, zapraszamy nad zalew Tatar na Dni Rawy Mazowieckiej. Mieszkańców i gości, którzy przybędą na imprezę pojazdami informujemy, że oprócz stałych miejsc parkingowych nad zalewem Tatar zostaną utworzone trzy parkingi tymczasowe. Zapraszamy do Rawy Mazowieckiej i życzymy udanej zabawy.

   

 • Dwoje uczących się dzieci

  Ostatnie dni na zapisanie dziecka do szkoły lub przedszkola (24.05.2022)

  Szanowni Rodzice!

  Przypominamy, że tylko do 27 maja 2022 r. do godz. 15.00 można zapisać swoje dziecko do przedszkoli miejskich bądź szkół podstawowych, prowadzonych przez Miasto Rawa Mazowiecka. Rekrutacja odbywa się elektronicznie za pomocą aplikacji "Nabory" na stronie Portalu edukacyjnego  miasta Rawa Mazowiecka

 • Przy ul. Krakowskiej posadzono ośmiometrowy platan

  Przy ul. Krakowskiej posadzono ośmiometrowy platan (23.05.2022)

  Dzisiaj (23.05) przy ul. Krakowskiej tuż przy budynku Urzędu Miasta posadzono okazały, ośmiometrowy platan. Posadzone drzewo na wysokości 1m ma obwód ok 35 cm. Platan stanął w miejscu usuniętego budynku kolektury gier liczbowych. Obecnie wokół platana robotnicy wykonują prace brukarskie. 

 • Ostrzeżenie IMiGW przed burzami i silnym wiatrem

  Ostrzeżenie IMiGW przed burzami i silnym wiatrem (20.05.2022)

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy wydał ostrzeżenie dla mieszkańców powiatu rawskiego. Jutro (21.05) obowiązuje ostrzeżenie przed burzami z gradem, oraz ostrzeżenie przed silnym wiatrem, stopień zagrożenia drugi. Prosimy, zachowajcie ostrożność.

 • Postępują remonty ulic Konstytucji 3 Maja, Jeżowskiej, Gąsiorowskiego i Kolejowej

  Postępują remonty ulic Konstytucji 3 Maja, Jeżowskiej, Gąsiorowskiego i Kolejowej (20.05.2022)

  W wielu częściach miasta prowadzone są remonty dróg. W Al. Konstytucji 3 Maja układana jest warstwa ścieralna asfaltu. Na ul. Jeżowskiej ułożona jest warstwa wyrównawcza i regulowane są studzienki. Rozpoczęły się również prace w ul. Gąsiorowskiego i Kolejowej. Ruch w mieście jest utrudniony, ale już niedługo będziemy korzystać z bezpiecznych i o wysokim standardzie dróg.

Strona główna

Banery

Kalendarium

Banery

baner toplayer
Dni Rawy Mazowieckiej 2022