Aktualności

 • Nabór na rok szkolny 2021/2022

  Nabór na rok szkolny 2021/2022 (29.01.2021)

  1 marca 2021 r. ruszy nabór do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych szkół podstawowych w Rawie Mazowieckiej. Rekrutacja podobnie jak w poprzednich latach będzie prowadzona elektronicznie.

   

 • Opłaty lokalne - terminy płatności

  Zbliża się termin płatności (02.03.2021)

  Przypominamy Państwu o nadchodzacych terminach, do których należy uiścić opłaty lokalne. Najlbliższa ważna data to poniedziałek 15 marca. Do tego dnia regulujemy należności za nieruchomości. W przypadku użytkowania wieczystego termin upływa 31 marca.

 • Wyniki konkursu ofert

  Wyniki konkursu ofert (02.03.2021)

  Wyniki konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego objętego Miejskim Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla miasta Rawa Mazowiecka na rok 2021.

   

 • Pamięci żołnierzy niezłomnych

  Pamięci Żołnierzy Niezłomnych (01.03.2021)

  Dziś obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Przedstawiciele władz miasta, z burmistrzem Piotrem Irlą i przewodniczącą Rady Miasta Grażyną Dębską, złożyli kwiaty pod tablicą Danuty Siedzikówny "Inki".

 • Konkurs z zakresu ochrony i promocji zdrowia

  Konkurs z zakresu ochrony i promocji zdrowia (01.03.2021)

  Ogłoszenie o konkursie z zakresu ochrony i promocji zdrowia, polegające na wspieraniu działań polegających na kompleksowej, domowej opiece nad pacjentami w terminalnej fazie choroby nieuleczalnej oraz ich rodzinami.

 • Po zimowej przerwie ruszają prace rewitalizacyjne w centrum

  Po zimowej przerwie ruszają prace rewitalizacyjne w centrum (26.02.2021)

  Dodatnie temperatury i zmiana aury na wiosenną pozwalają na wznowienie robót budowlanych w ramach projektu „Rewitalizacja Miasta Rawa Mazowiecka”. Zimowy okres został wykorzystany na ich zaplanowanie oraz skoordynowanie prac z wielu branż, m.in. energetycznej i gazowniczej. 

Strona główna

Banery

Kalendarium