2017

2017

Stronicowanie

 • Plac zabaw Muszkieterów przy ścieżce rowerowej

  Plac zabaw Muszkieterów przy ścieżce rowerowej (08.09.2021)

  Pod koniec sierpnia zostały zakończone prace przy trasie pieszo-rowerowej łączącej park z „Sójczym Wzgórzem”. Jednym z jego elementów jest miejsce dla najmłodszych – nowoczesny i ekologiczny plac zabaw dla dzieci. Plac zabaw w pełnej krasie czeka na najmłodszych mieszkańców i ich rodziców. Życzymy przyjemnej zabawy...

 • Wspaniałe występy rawskich lekkoatletek

  Wspaniałe występy rawskich lekkoatletek (08.09.2021)

  Aleksandra Karolczuk wywalczyła srebrny medal podczas 17. PZLA Mistrzostw Polski w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie, Martyna Karolczuk po również bardzo dobrym biegu zajęła wysoką czwartą lokatę. Tydzień wcześniej dziewczęta zaliczyły udany występ podczas 24. Ogólnopolskich Igrzysk LZS w Spale. Brawo dziewczyny i Pani trener Elżbieta Majcher.

 • OrientAkcja – Rowerowy Rajd na Orientację

  OrientAkcja – Rowerowy Rajd na Orientację (07.09.2021)

  W sobotę 11 września, po rocznej przerwie, powraca do Rawy Mazowieckiej Rajd Rowerowy na Orientację - „OrientAkcja”. Zachęcamy wszystkich rowerzystów do udziału w imprezie, dzięki której można przyjemnie spędzić czas, poznać walory turystyczno krajoznawcze okolic Rawy oraz sprawdzić swoje umiejętności w posługiwaniu się mapą i kompasem.

 • "Rawskie Lato z Widzewem"

  "Rawskie Lato z Widzewem" (07.09.2021)

  Już w najbliższą niedzielę 12 września w ramach realizacji budżetu obywatelskiego zapraszamy wszystkich mieszkańców Rawy Mazowieckiej i okolicy na integracyjny piknik rekreacyjno – sportowy, który odbędzie się pod hasłem „Rawskie Lato z Widzewem”. Zapraszamy w godz. 14-18 na zielony teren przy Hali Sportowej Tatar.

 • Narodowe czytanie w rawskiej altanie

  Narodowe czytanie w rawskiej altanie (06.09.2021)

  Miejska Biblioteka Publiczna i Powiatowa Biblioteka Publiczna zapraszają na wspólne czytanie "Moralności Pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej w ramach akcji Narodowego Czytania 2021. Akcja odbywa się pod honorowym patronatem pary prezydenckiej. Zapraszamy 9 września do Parku Miejskiego o godz. 12:00. Do zobaczenia.

 • Rawski Dzień Trzeźwości

  Rawski Dzień Trzeźwości (06.09.2021)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają na Rawski Dzień Trzeźwości, który odbędzie się 10 września w Altanie w Parku Miejskim.Od godz. 16:00 - animacje dla dzieci w namiocie profilaktycznym, a o godz. 17:00 zapraszamy na występ Piotra Nagiela.

   

 • 50 lat razem

  50 lat razem (06.09.2021)

  W sobotę 4 września w MDK-u odbyły się trzy uroczystości wręczenia Medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Złote gody obchodziły trzy pary z terenu Miasta Rawa Mazowiecka. Medale w imieniu Prezydenta RP wręczył jubilatom Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla. Wszystkim parom życzymy długich lat życia w szczęściu i zdrowiu.

 • Startuje nabór wniosków o wsparcie dla KGW

  Startuje nabór wniosków o wsparcie dla KGW (03.09.2021)

  Od 1 września koła gospodyń wiejskich mogą ubiegać się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o przyznanie pomocy finansowej. Nabór będzie trwać do 30 września bądź do wyczerpania środków przeznaczonych na realizację programu. Przyznana pomoc musi zostać wykorzystana do 31 grudnia 2021 r.

 • „Drzewko za surowce” – akcja ZGO Aquarium - wymień odpady na rośliny

  „Drzewko za surowce” – akcja ZGO Aquarium - wymień odpady na rośliny (03.09.2021)

  ZGO Aquarium i Urząd Miasta Rawa Mazowiecka zapraszają do udziału w akcji „Drzewko za surowce”. W dniach 17-25 września 2021 r. w  „PSZOK”, mieszkańcy będą mieli okazję wymienić surowce wtórne na sadzonki roślin. Do rozdysponowania będzie około 500 sadzonek. Zachęcamy do włączenia się do akcji.

 • Konkurs dla organizacji pozarządowych

  Konkurs dla organizacji pozarządowych (02.09.2021)

  Młode organizacje pozarządowe lub grupy nieformalne realizujące działanie ze sfery pożytku publicznego mogą ubiegać się o środki do 5.000 zł. Środki te można pozyskać w ramach Konkursu Łódzkiego Akceleratora Obywatelskiego „MINIGRANTY - NOWEFIO 2021 dla województwa łódzkiego” - Konkurs 2021-2. Termin składania wniosków mija 17 września.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery