2018

2018

Stronicowanie

 • Rubinowe gody – spektakl teatralny

  "Rubinowe gody" – spektakl teatralny w MDK (14.09.2021)

  19 września w sali widowiskowej MDK wyjątkowa gratka dla miłośników teatru – spektakl teatralny „Rubinowe gody”. Spektakl rozpocznie się o godz. 18:00. Czas trwania spektaklu: 140 min. (jedna przerwa). Uwaga! Bilety w cenie 85 zł można nabyć wyłącznie drogą on-line.

 • Elektromobilność – nasza przyszłość

  Elektromobilność – nasza przyszłość (14.09.2021)

  Ilość pojazdów elektrycznych w Polsce systematycznie wzrasta. Wzrost ilości pojazdów elektrycznych oraz punktów ładowania pojazdów przyczynia się do szybszego rozwoju elektromobilności, co z kolei przekłada się na lepszy stan środowiska naturalnego. 

 • Złoto i srebro rawskich lekkoatletów

  Złoto i srebro rawskich lekkoatletów (13.09.2021)

  Igor Łuczyński i Julia Modelewska (MLUKS RAWA) debiutując na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików wywalczyli odpowiednio złoty i srebrny medal. To 15. i 16. medal zawodników MLUKS RAWA zdobyty w ostatnich 3 latach podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Gratulujemy naszym wspaniałym lekkoatletom i ich trenerowi Jarosławowi Wasiakowi.

 • Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych

  Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych (13.09.2021)

  V tura naboru zgłoszeń do Inkubatora „Generator Dostępności", „Z Fundacją PZU po lekcjach”, 30 grantów na 30 lat bp w Polsce, Pomoc To Moc, Niepodległość to Nasza Sprawa to nowe programy, na które organizacje pozarządowe mogą otrzymać dofinansowanie. Uwaga, zbliżają się terminy naborów.

 • Narodowe czytanie w rawskiej altanie 2021

  Narodowe czytanie w rawskiej altanie 2021 (13.09.2021)

  W czwartkowe (9.09) południe parkowa altana zamieniła się w salon burżuazyjnego domu państwa Dulskich. W postaci ze znakomitej tragifarsy Gabrieli Zapolskiej wcielili się bibliotekarze. Gratulujemy rawskim bibliotekarzom udanej akcji i dziękujemy za zaangażowanie wszystkim, którzy włączyli się w jej realizację. I mamy nadzieję na ciąg dalszy…

   

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery