2018

2018

Stronicowanie

 • Plakat - bezpłatna mammografia

  Zapraszamy na bezpłatną mammografię do Miejskiego Domu Kultury (12.07.2022)

  Serdecznie zapraszmy Panie w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat (24 m-cy) nie wykonywały bezpłatnego badania.
  Badania będą wykonywane 14 lipca 2022 (czwartek) w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej.

 • Zdjęcie nagrodzonych siatkarzy

  Sukcesy rawskich siatkarzy (11.07.2022)

  W dniach 1-3 lipca zawodnicy MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka przebywali w Gliwicach na Ogólnopolskim Mistrzostwach w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of Moving. Rawianie mieli swoją reprezentację w dwóch kategoriach: dwójkach i czwórkach chłopców. Dodatkowo jeden z podopiecznych rawskiego klubu wystąpił w zawodach w drużynie Bzury Ozorków w kategorii trójek.  

 • zdjęcie certyfikatu

  Miasto Rawa Mazowiecka bliskie Inwestorom (07.07.2022)

  Miasto Rawa Mazowiecka uzyskało CERTYFIKAT potwierdzający wdrożenie standardów obsługi inwestora w ramach projektu "Wdrażanie standardów obsługi inwestora w samorządach województwa łódzkiego"

 • Plakat Raz na lodowo - Zabawa w rytmach folk

  Raz na Ludowo - Zabawa w Rytmach Folk (07.07.2022)

  10 lipca o godz. 16:00 zapraszamy na zielony teren przy MDK w Rawie Mazowieckiej, na doroczną zabawę w rytmach folk. Naszymi partnerami zaangażowanymi w organizację 12. edycji "Raz na ludowo" są Muzeum Ziemi Rawskiej oraz Gmina Rawa Mazowiecka. 

 • Plakat - Nowe Konkursy dla organizacji pozarządowych

  Nowe Konkursy dla organizacji pozarządowych (06.07.2022)

  Organizacje pozarządowe mogą składać wnioski w nowych konkursach, w których przewidziano dofinansowanie działań prowadzonych przez organizacje. Są to: Fundacja PZU z Kulturą oraz Kierunek Sukces w zakładce Kultura i edukacja oraz Wsparcie Fundacji PGE w zakładce Różne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ogłoszonych konkursów.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery