2016

2016

Stronicowanie

 • Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

  Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym (01.03.2011)

  W poniedziałek 28 lutego 2011 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej odbył się Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, którego organizatorem była Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka.
 • Rawscy tenisiści stołowi najlepsi

  Rawscy tenisiści stołowi najlepsi (21.02.2011)

  W dniach 15 i 16 lutego odbyły się w naszym mieście Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Po raz trzeci z rzędu rawskie szkoły zdobyły złote medale. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 z Rawy Mazowieckiej.
 • XII Edycja Rawskiej Halówki Zakończona

  XII Edycja Rawskiej Halówki Zakończona (21.02.2011)

  W czwartek 17 lutego została rozegrana ostatnia kolejka XII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej. Organizatorem i głównym sponsorem tegorocznych rozgrywek był Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej. Po ciekawych i bardzo emocjonujących rozgrywkach zdobywcą Pucharu Burmistrza Rawy Mazowieckiej zajmując 1 miejsce została drużyna EMKA – MEBLE
 • Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

  Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym (14.02.2011)

  Były już turnieje sportowe, konkursy i wystawy promujące rawskie talenty, trwają zmagania o miano najlepszego samorządu szkolnego 2010/2011. Kolejnym przedsięwzięciem, jakiego postanowiła podjąć się Młodzieżowa Rada Miasta jest Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.
 • Zgłaszanie kandydatur przedstawicieli organizacji pozarządowych do Miejskiej Rady Sportu. (11.02.2011)

  W związku z upływem kadencji Miejskiej Rady Sportu, Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka prosi organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie o wytypowanie swoich przedstawicieli jako kandydatów na członków nowej kadencji Miejskiej Rady Sportu.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery

baner toplayer
Życzenia