2016

2016

Stronicowanie

 • Turystyka wiejska i agroturystyka - szkolenie

  Turystyka wiejska i agroturystyka - szkolenie (22.10.2021)

  Właścicieli gospodarstw agroturystycznych oraz obiektów turystycznych na obszarach wiejskich dotyczy bezpłatne szkolenie, które odbędzie się on-line 5 listopada, w godz. 9.00 - 16.30. Zaprasza na nie Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

 • Rozpoczął się sezon grzewczy – zaproś kominiarza

  Rozpoczął się sezon grzewczy – zaproś kominiarza (21.10.2021)

  W związku z rozpoczętym już sezonem grzewczym 2021/2022 Krajowa Izba Kominiarzy przypomina właścicielom i zarządcom budynków o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Kominy: instalację dymową, spalinową oraz wentylacyjną należy poddawać okresowej kontroli, oraz czyszczeniu przez uprawnionego kominiarza.

 • Wykaz projektów zgłoszonych do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2022

  Wykaz projektów zgłoszonych do Rawskiego Budżetu Obywatelskiego 2022 (21.10.2021)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje, iż do Budżetu Obywatelskiego gminy Miasto Rawa Mazowiecka na rok 2022 zgłoszonych zostało 19 projektów. Poproszono o opinie Wydziały merytoryczne i Radcę Prawnego. Wykaz projektów wraz ze wstępnym kosztem ich realizacji zamieszczono w tabeli stanowiącej załącznik do tej informacji. Następnym etapem będzie weryfikacja projektów pod względem prawnym i merytorycznym. Następnym etapem będzie ogłoszenie listy zweryfikowanych projektów.

 • Koncert w rawskim MDK

  Koncert w rawskim MDK (21.10.2021)

  Wspólnie z Fundacją Kultury i Biznesu oraz Fundacją Artura Rubinsteina Miejski Dom Kultury zaprasza na doroczny koncert upamiętniający rocznicę śmierci Fryderyka Chopina. Koncert odbędzie się w czwartek, 28 października  o godz. 18 w rawskim MDK, wstęp wolny. Koncert honorowym patronatem objął Burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla. 

 • Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla seniorów

  Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla seniorów (21.10.2021)

  W Rawie Mazowieckiej rozpoczęły się szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców naszego miasta w wieku od 60 do 74 roku życia. Szczepienia są finansowane z budżetu miasta i dla seniorów są bezpłatne. Szczepionki przeciwko grypie są dostępne w trzech przychodniach na terenie miasta. Zainteresowanych seniorów zapraszamy do kontaktu z przychodniami.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery