2016

2016

Stronicowanie

 • -

  Dni Rawy w ostatni weekend maja (11.05.2022)

  Potężna dawka najlepszej muzyki, występy uzdolnionych mieszkańców naszego miasta, niespodzianki dla milusińskich… Święto Rawy Mazowieckiej ze zdwojoną siłą wraca po przerwie spowodowanej pandemią. Ostatni weekend maja warto spędzić bawiąc się właśnie z nami! Wpisujcie ten termin do kalendarzy i przybywajcie świętować z nami. A będzie się działo!

 • 27 maja – Dzień Samorządu Terytorialnego

  27 maja – Dzień Samorządu Terytorialnego (27.05.2022)

  Dzień Samorządu Terytorialnego to uhonorowanie pracy wszystkich samorządowców i pracowników samorządowych gmin, powiatów i województw. Samorządowcom życzymy siły, odpowiedzialności i mądrości w realizacji potrzeb społeczności lokalnych.

 • Towarzyski mecz piłkarski Polska – Ukraina i zbiórka Rawa dla Ukrainy

  Towarzyski mecz piłkarski Polska – Ukraina i zbiórka Rawa dla Ukrainy (27.05.2022)

  Dni Rawy rozpoczniemy jutro (28.05) na Stadionie OSiR przy ul. Zamkowej towarzyskim meczem piłkarskim Polska - Ukraina. Początek meczu o godz. 15. Podczas meczu zostanie przeprowadzona zbiórka charytatywna wraz z licytacją „Rawa dla Ukrainy”. Organizatorem zbiórki jest Komitet społeczny Rawa dla Ukrainy.

 • 26 maja - Dzień Matki

  26 maja - Dzień Matki (26.05.2022)

  Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego dziecka. 26 maja to dzień, w którym szczególnie pamiętamy o naszych Mamach 
  i zapewniamy o naszej ogromnej miłości i wdzięczności. Wszystkim Mamom, z okazji Waszego święta, dziękujemy za bezwarunkową miłość i opiekę nad dziećmi. Dziękujemy za niekończącą się cierpliwość oraz wielkie serca.

 • Dni Rawy tuż, tuż...

  Dni Rawy tuż, tuż... (24.05.2022)

  Już w najbliższy weekend, 28-29 maja, zapraszamy nad zalew Tatar na Dni Rawy Mazowieckiej. Mieszkańców i gości, którzy przybędą na imprezę pojazdami informujemy, że oprócz stałych miejsc parkingowych nad zalewem Tatar zostaną utworzone trzy parkingi tymczasowe. Zapraszamy do Rawy Mazowieckiej i życzymy udanej zabawy.

   

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery

baner toplayer
Dni Rawy Mazowieckiej 2022