2018

Od dziś można głosować na wnioski zakwalifikowane do Budżetu Obywatelskiego 2018

Od dzisiaj rozpoczęło się głosowanie na wnioski złożone do Budżetu Obywatelskiego.  Głosowanie trwać będzie do 11 stycznia. Listy wniosków dostępne są w zakładce budżet obywatelski i znajduje się na nich 16 zakwalifikowanych projektów. Wybrane przez mieszkańców projekty zostaną zrealizowane w 2018 roku, a na ich realizację ustalono kwotę w wysokości 200 tys. zł.

UWAGA!
Głosować może każdy mieszkaniec Rawy Mazowieckiej przez wrzucenie do urny karty do głosowania w holu głównego budynku Urzędu Miasta, Pl. Piłsudskiego 5 lub elektronicznie przez platformę ePuap.
Zasady głosowania:
1. Głosować należy przez wpisanie w tabeli numerów projektów wybranych z listy opublikowanej przez Zespół. Każdy może oddać jeden głos na wniosek z listy wniosków rewitalizacyjnych i jeden głos na wniosek z listy pozostałych wniosków.
2. Głos traktuje się jako nieważny, jeśli niemożliwe jest ustalenie tożsamości głosującego, jeśli w polu przeznaczonym do podania numeru projektu nie wpisano żadnej liczby lub wpisano liczbę nie odpowiadającą żadnemu projektowi lub jeśli wpis ten jest nieczytelny.
NIEPEŁNOLETNI MIESZKAŃCY RAWY MAZOWIECKIEJ
Na karcie do głosowania wpisujemy imię nazwisko i adres dziecka - osoby niepełnoletniej na dole karty w imieniu dziecka podpis składa rodzic lub opiekun prawny
.

Zapraszamy mieszkańców do głosowania.

  • data: 2017-12-21

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery