Wydarzenia

Wsparcie dla firm

Od poniedziałku, 4 marca, ruszają dwa konkursy dla przedsiębiorców. Jeden dotyczy zakupu usług doradczych na opracowanie nowego projektu wzorniczego produktu. Drugi konkurs jest związany z ochroną własności przemysłowej. Podstawowe informacje o obu konkursach podajemy za Centrum Innowacji Biznesowej.

Dofinansowania w ramach programu Go to brand.pl 3.3.3. POIR

Przedsiębiorco! Jeśli planujesz międzynarodowy rozwój firmy, pamiętaj o projekcie GoToBrand organizowanym przez PARP. W styczniu rusza kolejna jego odsłona. Można uzyskać nawet do 85% dofinansowania

Przedsiębiorco - skorzystaj!

Nawet jeśli nie miałeś czasu lub nie trafiła do Ciebie informacja o wczorajszym spotkaniu z doradcami biznesu – to nic straconego. Przedstawiamy skrót zagadnień prezentowanych przez doradców i dajemy kontakt do instytucji wsparcia Twojej firmy.

Szkolenie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Przedsiębiorców zapraszamy na kolejną edycję projektu Google Internetowe Rewolucje, który ma na celu wspieranie polskich MŚP w poznawaniu oraz wdrażaniu narzędzi i rozwiązań internetowych. Polega on na tym, że dedykowany doradca Internetowych Rewolucji spotyka się z przedsiębiorcami, by wraz z nimi przeanalizować konkretne działania w internecie. Na podstawie tej analizy przygotowywany jest plan indywidualnych działań, pozwalający przedsiębiorcom skuteczniej eksponować i rozwijać ich biznes w sieci.

Spotkanie dla przedsiębiorców

W imieniu Marszałka Województwa Łódzkiego, Starosty Rawskiego oraz Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka mamy przyjemność zaprosić rawskich przedsiębiorców na spotkanie prezentujące uruchomione przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego Centrum Innowacji Biznesowej (CIB).

Misja gospodarcza dla przedsiębiorców

Centrum Innowacji Biznesowej Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego zapraszają przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z rynkiem wschodnim do udziału w misji gospodarczej do Mińska, Witebska i Orszy (Białoruś).

Spotkanie dla rawskich przedsiębiorców

5 grudnia 2017 roku w Miejskim Domu Kultury miało miejsce spotkanie przeznaczone dla rawskich przedsiębiorców.

Spotkanie dla rawskich przedsiębiorców - zgłoś uczestnictwo!

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Centrum Innowacji Biznesowej oraz Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej mają przyjemność zaprosić rawskich przedsiębiorców na spotkanie, które odbędzie się w dniu 5 grudnia 2017 r. o godzinie 14:00 w Miejskim Domu Kultury przy ulicy Krakowskiej 6C (sala konferencyjna).

Banery

Kalendarium

Banery