2019

2019

Stronicowanie

 • Trzeci nabór w programie „Mój Prąd”

  Ruszył nowy nabór w programie „Mój Prąd” (05.07.2021)

  NFOŚiGW uruchomił nabór w ramach trzeciej edycji programu priorytetowego „Mój Prąd”. Wnioski mogą składać osoby fizyczne do dnia 22 grudnia br. lub do wyczerpania środków. Celem programu jest zwiększenie produkcji energii elektrycznej z mikroinstalacji fotowoltaicznych.

 • Wracają bezpośrednie spotkania władz miasta z mieszkańcami

  Wracają bezpośrednie spotkania władz miasta z mieszkańcami (02.07.2021)

  Pierwsze odbędzie się już w poniedziałek, 5 lipca, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Na godzinę 17.00 zaprasza burmistrz Piotr Irla i miejscy radni. "Chcemy skoncentrować się na Państwa potrzebach i problemach. Wszystkie pytania, wątpliwości będziemy wyjaśniać i rozwiązywać."

 • Ignacy Paderewski wśród tłumu rawian - zdjęcie z lotu ptaka.

  Wkrótce otwarcie wystawy o Ignacym Paderewskim (02.07.2021)

  Na środę, 7 lipca br. zaplanowano otwarcie wystawy poświęconej Wielkiemu Polakowi - zaangażowanemu w walkę o odzyskanie niepodległości, pianiście, kompozytorowi, a także premierowi i ministrowi spraw zagranicznych - Ignacemu Paderewskiemu.

 • Epidemia dobrej energii

  Epidemia dobrej energii (01.07.2021)

  Na takie spotkanie czekali zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy Forum Liderów Ekonomii Społecznej. Odbyło się ono 30 czerwca w Rawie, a opowiada o nim opiekunka Rawskiego Centrum Organizacji Pozarządowych z ramienia urzędu miasta - Teresa Sekuter.

 • Prestiżowa nagroda dla MBP za promocję czytelnictwa

  Prestiżowa nagroda dla MBP za promocję czytelnictwa (29.06.2021)

  Miejska Biblioteka Publiczna znalazła się w piątce najlepszych bibliotek w Polsce i otrzymała wyróżnienie za projekt „Chodź opowiem Ci bajeczkę” - najlepszy pomysł promujący czytelnictwo. Gratulujemy pomysłu i wspaniałej jego realizacji całemu zespołowi MBP.

 • Piknik rodzinny w ramach „Lata z Funduszami Unijnymi”

  Piknik rodzinny w ramach „Lata z Funduszami Unijnymi” (29.06.2021)

  Już jutro w Boguszycach odbędzie się Piknik Rodzinny z cyklu ,,Lato z Funduszami Unijnymi”. Piknik, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski w Łodzi rozpocznie się o godz. 13:00. Zapowiada się atrakcyjny program dla całych rodzin. Dostępny będzie również mobilny punkt szczepień przeciwko COVID-19, gdzie mieszkańcy mogą skorzystać z jednodawkowej szczepionki.

 • Kontrola schroniska w Wojtyszkach

  Kontrola schroniska w Wojtyszkach (29.06.2021)

  W ostatnim czasie do Urzędu Miasta wpływają uwagi od mieszkańców dotyczące funkcjonowania schroniska “Hotel dla Zwierząt i Ptactwa Domowego” z siedzibą w Wojtyszkach. W związku z powyższym w dniu 14 czerwca została przeprowadzona kontrola schroniska. W czasie kontroli nie stwierdzono uchybień.                                                             

 • „Na(DĘTA) impreza” w parkowej altanie

  „Na(DĘTA) impreza” w parkowej altanie (29.06.2021)

  Już w sobotę 3 lipca w altanie parku miejskiego odbędzie się koncert orkiestry OSP Rawa Mazowiecka. Orkiestra wystąpi z nowym i różnorodnym repertuarem dla młodszych i starszych. Od godz. 19 w programie: wicie wianków, kiermasz artystów i twórców rawskich, malowanki dla najmłodszych, pokazy sprzętu strażackiego.

   

 • „Rawskie impresje” w MDK

  „Rawskie impresje” w MDK (29.06.2021)

  2 lipca w Miejskim Domu Kultury odbędzie się podsumowanie I Pleneru Malarskiego pod hasłem "Rawskie impresje". Wernisaż rozpocznie się w holu wystawowym na pierwszym piętrze MDK o godz. 19. Wstęp wolny. Zapraszamy! 

 • Narodowy Spis Powszechny - konkurs

  Narodowy Spis Powszechny - konkurs (28.06.2021)

  Urząd Statystyczny w Łodzi ogłasza konkurs, który ma na celu promowanie informacji o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego reklamę mobilną NSP 2021. Każdy, kto zobaczy reklamę w Rawie 1 lipca i zrobi jej zdjęcie – może brać udział w konkursie.

   

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery